مگ بلاگ

نحوه استفاده از رونویسی زنده در اندروید

نحوه استفاده از رونویسی زنده در اندروید

برای روشن کردن ترانویسی زنده، ممکن است ابتدا لازم باشد برنامه رونویسی زنده را از فروشگاه Google Play دانلود کنید، زیرا در همه دستگاه‌های Android از قبل نصب نشده است. پس از باز کردن برنامه، از شما خواسته می شود که به آن اجازه دسترسی به میکروفون تلفن خود را بدهید. به برنامه اجازه دهید و سپس باید به طور خودکار شروع به کار کند.

وقتی ترانویسی زنده کلماتی را می‌شنود که به زبانی که روی آن تنظیم شده است (زبان تلفن شما به طور پیش‌فرض)، آنها را روی صفحه نمایش می‌دهد. برای تغییر زبان مورد استفاده برای رونویسی زنده، روی دکمه زبان در پایین صفحه اصلی برنامه ضربه بزنید. از صفحه انتخاب زبان، می‌توانید یک زبان ثانویه را نیز برای جابجایی سریع انتخاب کنید. اگر دو یا چند زبان را انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با فشار دادن دکمه زبان به سرعت بین آن‌ها مبادله کنید.

علاوه بر این، رونویسی زنده صداهایی غیر از گفتار را تشخیص می‌دهد. اگر صداهای رایج شناسایی شوند، برنامه آنها را در سمت چپ پایین صفحه اصلی نمایش می دهد. به عنوان مثال، اگر شخصی در خانه شما را بکوبد، برنامه کادر سبز رنگی را نشان می‌دهد که می‌گوید «در زدن». اگر موسیقی در حال پخش است، یک جعبه نارنجی خواهید دید که می‌گوید «موسیقی» و جعبه دیگری که مثلاً «گیتار» می‌گوید. صداهای دیگری که Live Transcript می تواند تشخیص دهد عبارتند از بوق ماشین، آژیر پلیس یا آمبولانس، تشویق، و غیره.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید