مگ بلاگ

نحوه استفاده از قابلیت Guided Frame در Google Pixel

نحوه استفاده از قابلیت Guided Frame در Google Pixel

فعال کردن Guided Frame دشوار نیست، اما اگر ندانید به دنبال چه هستید، ممکن است واضح نباشد. این ویژگی بخشی از مجموعه ابزارهای دسترسی TalkBack Google است، بنابراین برای فعال کردن آن، باید با فعال کردن TalkBack شروع کنید. این کار با رفتن به منوی تنظیمات دستگاه، جستجوی TalkBack و سپس روشن کردن «استفاده از TalkBack» انجام می‌شود.

اگر نمی‌خواهید از عملکرد جستجو استفاده کنید، TalkBack را می‌توانید با رفتن به تنظیمات، سپس انتخاب Accessibility، قبل از انتخاب TalkBack که در بخش Screen Reader یافت می‌شود، پیدا کنید. با فعال بودن TalkBack، Guided Frame نیز به طور پیش فرض فعال خواهد شد.

برای استفاده از Guided Frame، باید اپلیکیشن دوربین را باز کنید. از آنجا، دوربینی را که می‌خواهید انتخاب کنید – خواه یکی از دوربین‌های رو به بیرون باشد یا دوربین سلفی جلو – و گوشی را به سمت سوژه‌ای که قرار است به زودی ساخته می‌شود، بگیرید. می توانید با دو بار ضربه زدن روی دکمه دوربین جلو یا عقب بین دوربین ها جابه جا شوید.

سپس می‌توانید دستورالعمل‌های صوتی را که صفحه نمایش شما ارائه می‌دهد، یا ارتعاشاتی که برای نشان دادن تنظیمات مفید در زاویه دوربین شما استفاده می‌کند، دنبال کنید. هنگامی که تلفن فکر می کند عکس شما به درستی ردیف شده است، عکس به طور خودکار گرفته می شود. اگر می خواهید به صورت دستی عکس بگیرید، می توانید این کار را با دو بار ضربه زدن روی دکمه صدا انجام دهید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google