مگ بلاگ

نحوه استفاده از ویژگی جدید Double Tap در Apple Watch قدیمی خود

نحوه استفاده از ویژگی جدید Double Tap در Apple Watch قدیمی خود

اپل واچ منوی مفصلی دارد و علیرغم تلاش اپل برای شهودی کردن AssistiveTouch، ممکن است قبل از رسیدن به گزینه منوی مورد نظر، مجبور باشید چندین ژست فشار یا فشار دادن را تکرار کنید. اگر به طور مکرر از ویژگی‌های خاصی استفاده می‌کنید، می‌توانید حرکات را سفارشی کنید تا فوراً آنها را فعال کنید.

برای سفارشی کردن حرکات AssistiveTouch این مراحل را دنبال کنید:

  1. در برنامه Watch در iPhone خود به تنظیمات دسترس‌پذیری بروید.

  2. برای باز کردن گزینه‌های سفارشی‌سازی، روی Hand Gestures ضربه بزنید.

  3. در اینجا، گزینه هایی برای تغییر عملکرد مربوط به هر یک از چهار حرکت پشتیبانی شده را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر این، می توانید این حرکات را به یک میانبر اختصاص دهید، تنها با این شرط که باید در برنامه میانبر iOS به طور جداگانه تنظیم شود.

علاوه بر تغییر میانبر اختصاص داده شده، می‌توانید حساسیت و سرعت نشانگر حرکت را نیز تغییر دهید (ویژگی که به شما امکان می‌دهد مکان‌نما را با کج کردن ساعت حرکت دهید). همچنین می توانید رنگ پوشش AssistiveTouch را روی ساعت خود تغییر دهید، که می تواند به دید بهتر، به خصوص در فضای باز کمک کند. در نهایت، می‌توانید به جای اسکن دستی، سبک اسکن را به خودکار تغییر دهید، که به‌طور خودکار مکان‌نما را به‌جای حرکت به ترتیبی که باید حرکت را به‌طور مداوم تکرار کنید تا به گزینه مورد نظر برسید، به مرتبط‌ترین موارد روی نمایشگر منتقل می‌کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید