مگ بلاگ

نحوه استفاده از AirPlay در استیک تلویزیون آمازون Fire

ممکن است بابت خریدهای انجام شده از پیوندها کمیسیون دریافت کنیم.

ویژگی AirPlay اپل راهی مفید برای پخش جریانی ویدیوها (و رسانه های دیگر) به دستگاه های مختلف، از سخت افزار اپل گرفته تا تلویزیون های هوشمند، فراهم می کند. حتی دستگاه‌های Amazon Fire TV – و تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ – می‌توانند رسانه‌هایی را که از iPhone، iPad یا Mac پخش می‌کنید، نمایش دهند (یا پخش کنند، در مورد صدا). گفته می شود، برخی استثناها وجود دارد. تا زمانی که از تلویزیون هوشمند Amazon Fire TV سازگار استفاده می کنید، اتصال AirPlay با کلیک روی چند منو ساده است. از طرف دیگر Fire TV Sticks چندان هم بی دردسر نیستند.

این بدان معنا نیست که اشتراک گذاری رسانه از دستگاه Apple خود با Fire TV Stick غیرممکن است. کاملا برعکس، در واقع. پخش جریانی ویدیو، عکس، موسیقی و غیره در این دستگاه‌ها یک فرآیند نسبتاً ساده است که همه چیز را تنظیم کنید. فقط این است که تنظیم همه چیز به کمی کار دیجیتالی نیاز دارد. اما تا زمانی که می دانید چه کاری باید انجام دهید، کل فرآیند فقط چند دقیقه طول می کشد.

راه اندازی AirPlay در Fire TV Stick

Fire TV Sticks در حال حاضر هیچ گزینه داخلی برای اتصال به ویژگی پخش صفحه نمایش اپل ارائه نمی دهد. با این حال، یک راه حل از طریق برخی از برنامه های شخص ثالث وجود دارد.

  1. یکی از بهترین برنامه های اشتراک گذاری صفحه نمایش AirPlay برای Fire TV Sticks AirScreen است. Appstore را در Fire TV Stick خود باز کنید و AirScreen را دانلود کنید، سپس منتظر بمانید تا نصب به پایان برسد.
  2. مطمئن شوید که iPhone و Fire TV Stick شما به یک شبکه Wi-Fi متصل هستند، سپس برنامه AirScreen را باز کنید.
  3. برای اتصال دو دستگاه، اعلان‌های روی صفحه را دنبال کنید، سپس آیفون خود را بررسی کنید و آن فرمان‌های روی صفحه را نیز دنبال کنید.
  4. Control Center را در آیفون خود باز کنید (از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین بکشید) و روی نماد Screen Mirroring ضربه بزنید.
  5. Fire TV Stick را از لیست دستگاه های موجود انتخاب کنید تا صفحه نمایش آیفون خود را به اشتراک بگذارید.
  6. همچنین می‌توانید Mac یا MacBook خود را از طریق AirScreen با باز کردن AirScreen در Fire TV Stick، انتخاب Help، سپس انتخاب macOS و انتخاب AirPlay متصل کنید.
  7. پس از اتمام، AirPlay را در مک خود انتخاب کنید و Fire TV Stick را از لیست دستگاه ها انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از AirScreen دقیقاً مشابه استفاده از AirPlay نیست و اگر تلفن شما به صورت عمودی باشد، ممکن است کیفیت و ابعاد ویدیو تحت تأثیر قرار گیرد. گوشی را به صورت افقی (حالت افقی) بچرخانید تا ابعاد صفحه نمایش در دستگاه ها بهتر مطابقت داشته باشد.