مگ بلاگ

نحوه استفاده از ChatGPT-4 به صورت رایگان (بدون اشتراک پلاس)

نحوه استفاده از ChatGPT-4 به صورت رایگان (بدون اشتراک پلاس)

پلتفرم Poe Quora یک راه عالی برای تعامل با بسیاری از چت ربات های هوش مصنوعی است که یکی از آنها GPT-4 است. برای دسترسی به ربات، باید با یک حساب اختصاصی یا با یک حساب Google یا Apple وارد شوید. در حالی که می توانید از طریق Poe به GPT-4 و تعدادی از مدل های زبان دیگر دسترسی داشته باشید، دسترسی به برخی از آنها محدود است و GPT-4 یکی از مدل های موجود در لیست محدود است. شما فقط می توانید تعداد زیادی پیام رایگان در روز قبل از اینکه پو شما را خاموش کند ارسال کنید.

این دسترسی به GPT-4 بیشتر از آن چیزی است که ChatGPT در حال حاضر به کاربران رایگان خود اجازه می دهد، و بسیار نزدیک به سطح خدماتی است که کاربران OpenAI ماهانه 20 دلار برای آن پرداخت می کنند – اگرچه این کاربران OpenAI ممکن است بتوانند پیام های بیشتری را در شرایط فعلی ارسال کنند. شما نمی توانید به صورت آنلاین در پو مشترک شوید. در عوض، باید این کار را از طریق اپ استور اپل انجام دهید.

به نظر می رسد تعداد پیام های رایگانی که می توانید ارسال کنید به تقاضای کلی بستگی دارد. در طول آزمایش، قبل از قفل شدن فقط یک پیام می‌توانستیم ارسال کنیم. به نظر می رسد تایمر بازنشانی نیز روی GMT ​​+1 تنظیم شده است، بنابراین اگر در ایالات متحده هستید، تعداد پیام های شما حدود ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی بازنشانی می شود. این بیش از هر چیز دیگری برای تماشا است. این یک پلتفرم با پتانسیل عالی است و سایر چت بات ها ارزش استفاده را دارند. هنگامی که شرکت در نهایت تعداد پیام ها را افزایش داد، می تواند برای GPT-4 نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی