مگ بلاگ

نحوه استفاده از «Circle To Search» در پیکسل 8 یا گلکسی S24

نحوه استفاده از «Circle To Search» در پیکسل 8 یا گلکسی S24

به نظر می رسد که در مورد Circle to Search، آسمان محدود است، و این به این دلیل است که می توانید محتوا را از هر برنامه یا عکسی جستجو کنید و تا زمانی که راضی شوید، هر تعداد سوال بپرسید. با این حال، چند راه سرگرم کننده برای استفاده از ویژگی جدید وجود دارد.

برای اولین بار، می توانید اجازه دهید آن را جایگزین بسیاری از جستجوهای معمولی شما “تایپ آن در گوگل” کند. به جای اینکه جلوی رستوران بایستید، آن را به صورت آنلاین جستجو کنید و به منوی آن بروید، می‌توانید آن را در برنامه دوربین خود دور بزنید و به Pixel یا Samsung خود اجازه دهید منو را روی یک بشقاب نقره‌ای تحویل دهند. به همین ترتیب، به‌جای جستجوی هر مکان در برنامه‌های سفر دوست‌تان، می‌توانید کلمه را در برنامه پیام‌رسانی برجسته کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر بین نتایج عوض کنید.

ترکیب Circle to Search با دستورات صوتی باید راه خوبی برای استفاده از دستگاه شما با کمترین مشارکت باشد. به سادگی روی دستور خود خط بزنید و سپس صحبت کنید، تایپ کردن و کشیدن انگشت را که معمولاً باید انجام دهید به حداقل ممکن کاهش دهید.

Circle to Search یک ویژگی جالب است به این معنا که کاملاً پیشگامانه است، اما در عین حال بسیار یک نوع استفاده روزانه است. این روش استفاده از تلفن شما را به طور کامل تغییر نمی دهد، اما کاری را که قبلا انجام داده اید تکمیل می کند و شاید با گذشت زمان، به روش جستجوی مورد علاقه شما تبدیل شود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید