مگ بلاگ

نحوه استفاده از Phone Link برای اتصال آیفون خود به رایانه شخصی

نحوه استفاده از Phone Link برای اتصال آیفون خود به رایانه شخصی

تأیید اینکه آیفون و رایانه شخصی شما برای استفاده از این ویژگی سازگار هستند، مهمترین چیز برای شروع است. آیفون باید iOS 14 یا بالاتر را اجرا کند و ویندوز 11 باید روی رایانه شخصی شما نصب باشد. اگر هر دو را ندارید، ممکن است بعداً با مشکلاتی روبرو شوید.

سریع ترین راه برای بررسی نسخه نرم افزار آیفون خود این است که به تنظیمات > عمومی > به روز رسانی نرم افزار بروید. تأیید کنید که آیفون شما روی چه iOSی اجرا می‌شود و آیا به‌روزرسانی‌های موجود در همان صفحه وجود دارد. اگر از iOS زیر iOS 14 استفاده می کنید، برای به روز رسانی آیفون خود، روی «دانلود و نصب» کلیک کنید.

هنگامی که آیفون خود را به روز کردید، می توانید ادامه دهید و رایانه شخصی خود را بررسی کنید. روی Start > Settings > Windows Update > Update History کلیک کنید. این به شما نشان می دهد که رایانه شخصی شما روی چه نسخه ای از ویندوز اجرا می شود. اگر روی ویندوز 11 اجرا نمی شود، بررسی کنید که آیا رایانه شخصی شما با ویندوز 11 سازگار است یا خیر، و سپس آن را مطابق با آن به روز کنید.

کاربران ویندوز 10 می توانند با استفاده از Phone Link مایکروسافت، یک گوشی اندرویدی را به رایانه شخصی متصل کنند، اما کاربران آیفون شانسی ندارند. تنها ویندوز 11 به کاربران اجازه می‌دهد تا آیفون‌ها را به رایانه شخصی خود و همچنین دستگاه‌های اندرویدی متصل کنند و هیچ خبری در مورد اینکه این ویژگی در آینده به ویندوز 10 هم خواهد آمد یا خیر وجود ندارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید