مگ بلاگ

نحوه استفاده و خاموش کردن آن

نحوه استفاده و خاموش کردن آن

از آنجایی که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با ChatGPT می تواند بسیار صمیمی یا شخصی باشد یا شامل داده های مهم تجاری امن باشد، حریم خصوصی و امنیت در هنگام کار با هوش مصنوعی بسیار مهم است. سال گذشته، OpenAI با مشکلی مواجه شد که به کاربران ChatGPT اجازه داد تا تاریخچه مکالمه افراد دیگر را ببینند. از آن زمان، این شرکت تعهد خود را برای محافظت از حریم خصوصی کاربران دو برابر کرده است.

با قابلیت به خاطر سپردن دائمی ورودی ها در طول چت، ویژگی جدید حافظه ChatGPT به طور بالقوه محرمانه نگه داشتن مکالمات شما با هوش مصنوعی را دشوارتر از همیشه می کند. برای رفع این چروک اضافی نگرانی‌های حریم خصوصی کاربران، OpenAI می‌گوید که «گام‌هایی برای ارزیابی و کاهش تعصب‌ها برمی‌دارد و ChatGPT را از به خاطر سپردن فعالانه اطلاعات حساس، مانند جزئیات سلامتی شما، دور می‌کند». این شرکت همچنین در حال ارزیابی است که چه نوع اطلاعاتی باید و می تواند به خاطر بسپارد و چگونه از این داده ها استفاده می شود.

اگر به خصوص نگران حریم خصوصی خود هستید، ممکن است بخواهید حافظه را به طور کامل خاموش کنید. برعکس، ممکن است بخواهید که ChatGPT اطلاعات شخصی خاصی مانند سابقه پزشکی شما را به خاطر بسپارد تا هنگام پرسیدن سؤالات مرتبط با سلامتی در مورد خود، پاسخ‌های بهتری ارائه دهد. در آن صورت، می‌توانید صریحاً از ChatGPT بخواهید تا با استفاده از عملکرد حافظه جدید، جزئیات محرمانه‌ای را که ارائه می‌دهید به خاطر بسپارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید