مگ بلاگ

نحوه بارگذاری برنامه ها در Amazon Fire TV

نحوه بارگذاری برنامه ها در Amazon Fire TV

به زبان ساده، اپ استور آمازون در مقایسه با کتابخانه وسیع اپلیکیشن اندروید کمرنگ است. Sideloading این موضوع را به گذشته تبدیل می کند و دری را برای کاربران باز می کند تا هر برنامه اندرویدی را در Fire TV خود دریافت کنند. و در حالی که این فرآیند نسبتاً ساده است، چند کار وجود دارد که باید انجام دهید تا Fire TV خود را برای بارگذاری جانبی آماده کنید. اول از همه، شما باید حالت Developer Mode را فعال کنید.

برای تهیه Fire TV مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. به تنظیمات Fire TV بروید، سپس به «دستگاه و نرم‌افزار» و «درباره» بروید.
  2. نام دستگاه خود را انتخاب کنید و تقریباً هفت بار روی آن کلیک کنید یا تا زمانی که پیامی مبنی بر “شما قبلاً یک توسعه دهنده هستید” ظاهر شود.
  3. دکمه برگشت را روی کنترل از راه دور Fire TV زده و گزینه Developer Options را از منوی Device & Software انتخاب کنید.
  4. برای روشن کردن هر دو تنظیمات، «اشکال‌زدایی ADB» و «Apps from Unknown Sources» را انتخاب کنید.

حالت برنامه‌نویس برای هر کسی که می‌خواهد برنامه‌ها را در Fire TV خود بارگذاری کند بسیار مهم است. تنظیماتی را فعال می‌کند که به شما امکان دسترسی به سیستم‌هایی را می‌دهد که برای توسعه‌دهندگان برنامه‌ها در نظر گرفته شده است. و جای نگرانی نیست، زیرا به هیچ وجه به تلویزیون شما آسیب نمی رساند. این فقط به شما امکان دسترسی به سایر برنامه ها را می دهد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google