مگ بلاگ

نحوه تعویض باتری در کنترل از راه دور Apple TV

نحوه تعویض باتری در کنترل از راه دور Apple TV

خیر، امکان تعویض باتری در جدیدترین کنترل از راه دور Apple TV وجود ندارد. با این حال، باتری های مورد استفاده در جدیدترین کنترل از راه دور Apple TV در وهله اول نیازی به تعویض مکرر ندارند.

از زمان معرفی نسل چهارم Apple TV در سال 2015 – که با Siri Remote (نسل اول) عرضه شد – اپل استفاده از باتری های قابل تعویض توسط کاربر را در Apple TV Remote متوقف کرد. اپل از سال 2015 دو بار دیگر کنترل از راه دور خود را به روز کرده است و از سال 2023، آخرین کنترل از راه دور Apple TV (نسل سوم) همچنان از باتری قابل شارژی استفاده می کند که توسط کاربر قابل تعویض نیست. به طور معمول، با استفاده از کابل شارژ USB-C شارژ می شود. سلف این مدل – Apple TV Remote (نسل دوم) – از همه جهات یکسان است، اما به جای آن از کابل لایتنینگ برای شارژ استفاده می کند. هر دو تقریباً سه ساعت طول می کشد تا کاملاً شارژ شوند.

تنها زمانی که می‌توانید باتری را در Apple TV Remote خود جایگزین کنید، زمانی است که از کار می‌افتد یا شارژ آن متوقف می‌شود. در چنین احتمالی، بهتر است برای کمک با پشتیبانی اپل تماس بگیرید. اگر Apple TV شما تحت گارانتی است، شرکت می تواند کنترل از راه دور غیر کاربردی را با یک کنترل جدید جایگزین کند. اگر گارانتی شما تمام شده است، ممکن است از شما خواسته شود که یک کنترل از راه دور جدید از اپل خریداری کنید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی