مگ بلاگ

نحوه رفع عدم نمایش افزونه های ChatGPT

نحوه رفع عدم نمایش افزونه های ChatGPT

اگر مشترک ChatGPT Plus هستید، ویژگی بتا افزونه‌ها را فعال کرده‌اید، افزونه‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید نصب کرده‌اید، و سابقه چت را فعال کرده‌اید، اما افزونه‌ها هنوز نمایش داده نمی‌شوند، باید شروع به عیب یابی کنید گاهی اوقات، مشکل ممکن است از خود ChatGPT نشات نگیرد، بلکه از مرورگر شما نشات می گیرد. این ممکن است به دلیل حافظه پنهان مرورگر یا یک مشکل ساده باشد. قبل از حذف حافظه پنهان مرورگر خود – که شما را مجبور می کند دوباره به طور دستی وارد ChatGPT شوید – باید به سادگی مرورگر خود را ببندید و سپس دوباره باز کنید تا ببینید آیا این مشکل را حل می کند یا خیر.

اگر با بستن و باز کردن مجدد مرورگر مشکل برطرف نشد، باید کش مرورگر خود را پاک کنید. مراحل دقیق مورد نیاز برای انجام این کار بسته به مرورگری که استفاده می کنید کمی متفاوت است، اما همه آنها از یک طرح کلی منو پیروی می کنند:

  1. منوی تنظیمات مرورگر خود را باز کنید.

  2. “cache” را در نوار جستجو تایپ کنید.

  3. روی گزینه منوی کش که ظاهر می شود کلیک کنید.

  4. روی گزینه «پاک کردن کوکی‌ها و سایر داده‌های سایت» ضربه بزنید.

همانطور که گفته شد، این شما را از حساب ChatGPT خود خارج می کند. وحشت نکنید! دوباره وارد شوید، به برگه GPT-4 بروید و افزونه های شما باید قابل مشاهده باشند. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، چند مورد دیگر وجود دارد که می‌توانید قبل از تماس با OpenAI برای پشتیبانی امتحان کنید: برنامه‌های افزودنی مرورگر خود را یکی یکی غیرفعال کنید تا ببینید آیا افزونه‌ها دوباره ظاهر می‌شوند یا خیر، سعی کنید از مرورگر دیگری استفاده کنید و سپس رایانه خود را مجدداً راه‌اندازی کنید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی