مگ بلاگ

نحوه عیب یابی رایج ترین مشکلات آمازون Fire TV Stick

نحوه عیب یابی رایج ترین مشکلات آمازون Fire TV Stick

اگر Fire TV Stick شما روی لوگو گیر کرده است یا به راه اندازی مجدد ادامه می دهد، آمازون پیشنهاد می کند حدود 25 دقیقه صبر کنید تا صفحه نمایش تغییر کند. با این کار نصب به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در حال انتظار به پایان می‌رسد و به انجام کارهای پس‌زمینه اجازه می‌دهد. اگر Fire TV Stick در حال دانلود به‌روزرسانی است، تلویزیون خود را خاموش نکنید.

سپس، Fire TV Stick را مجدداً به صورت دستی راه اندازی کنید. آداپتور برق را جدا کنید، چند ثانیه صبر کنید، سپس آن را دوباره وصل کنید. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که Fire TV Stick نیاز به دسترسی به یک پریز برق AC جداگانه دارد – اگر کابل شارژ USB را مستقیماً به درگاه USB تلویزیون خود وصل کرده باشید. ، ممکن است قدرت کافی برای عملکرد صحیح را جذب نکند. ترجیحا از کابل و آداپتور موجود در جعبه استفاده کنید.

همچنین می‌توانید Fire TV Stick خود را به پورت HDMI دیگری در تلویزیون وصل کنید و ببینید که آیا این مشکل را برطرف می‌کند یا خیر. اگر از توسعه دهنده HDMI ارائه شده استفاده می کنید، Fire TV Stick را مستقیماً به درگاه HDMI تلویزیون خود وصل کنید.

برای رد کردن مشکل تلویزیون خود، Fire TV Stick را با تلویزیون دیگری تست کنید. اگر هنوز روی لوگو چسبیده است، می توانید تنظیم مجدد کارخانه را امتحان کنید. برای انجام این کار، دکمه بازگشت و دکمه ناوبری سمت راست را با هم به مدت 10 ثانیه فشار داده و نگه دارید. اگر روی صفحه ظاهر شد، «ادامه» را انتخاب کنید. در غیر این صورت، Fire TV Stick پس از چند ثانیه به طور خودکار ریست می شود.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش