مگ بلاگ

نحوه فعال کردن شیفت شب در آیفون (و چرا نیاز دارید)

نحوه فعال کردن شیفت شب در آیفون (و چرا نیاز دارید)

ریتم شبانه روزی ما توسط یک ساعت داخلی هدایت می شود که زمان خواب را به ما می گوید. برای اکثر مردم، ریتم‌های شبانه‌روزی در یک چرخه 24 ساعته اجرا می‌شود که به شدت به روز و شب مرتبط است، که منطقی است – بیشتر افراد در شب استراحت می‌کنند و انرژی بیشتری برای فعال‌تر شدن در طول روز مصرف می‌کنند. برای تسهیل این امر، بدن ما محرک های بیولوژیکی دارد که به ما می گوید زمان خواب چه زمانی است. با این حال، وقتی نورون‌های هیپوتالاموس مغز نور را درک می‌کنند، بر تولید ملاتونین در بدن تأثیر می‌گذارد، هورمونی که ما را خواب‌آلود می‌کند و راحت‌تر به خواب می‌رویم.

پس از معرفی نور مصنوعی در قرن نوزدهم، بدن ما تشخیص غروب خورشید را دشوارتر کرده است. نور آبی سردتر ساطع شده از LED ها و نمایشگرهای رایانه حتی بیشتر از آتش و چراغ های الکتریکی گرمتر از نور خورشید تقلید می کند و ریتم شبانه روزی ما را بیشتر مختل می کند. اساساً، اگر شب ها به صفحه نمایش آیفون خود نگاه می کنید، مغز شما فکر می کند که به نور خورشید نگاه می کند و به بدن شما می گوید که هنوز وقت خواب نیست و این امر باعث می شود که به خواب رفتن و خواب آرام سخت تر شود. علاوه بر این، مطالعات نشان داده اند که نور آبی ممکن است فشار چشم را افزایش دهد و در واقع بینایی ما را در طول زمان بدتر کند.

شیفت شب می تواند به کاهش اثرات نامطلوب نور آبی کمک کند، به محافظت از بینایی شما و خواب بهتر شبانه کمک می کند – چیزی که حالت تاریک نیز می تواند به آن کمک کند. به همین دلیل است که باید آن را در اسرع وقت در آیفون خود فعال کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google