مگ بلاگ

نحوه محو کردن پس زمینه یک عکس در آیفون

نحوه محو کردن پس زمینه یک عکس در آیفون

اکثر مدل‌های آیفون منتشر شده در چند سال گذشته از حالت و جلوه‌های پرتره پشتیبانی می‌کنند، از جمله مدل‌های نسل دوم و سوم آیفون SE، و اکثر مدل‌ها شماره‌های ۱۱ و بالاتر را دارند. برای مشاهده لیست کامل مدل های آیفونی که از حالت Portrait پشتیبانی می کنند، با وب سایت اپل مشورت کنید. اگر تلفن شما از این حالت پشتیبانی می‌کند، بهترین راه برای دسترسی به ویژگی‌های آن این است که قبل از گرفتن عکس، حالت پرتره را انتخاب کنید تا انتخابگر حالت را بکشید تا «پرتره» با رنگ زرد برجسته شود.

  1. هنگامی که یک پرتره گرفتید، آن را در برنامه Photos انتخاب کنید و روی «ویرایش» کلیک کنید.
  2. نوار لغزنده کنترل عمق را برای تغییر سطح تاری در پس‌زمینه بکشید. اعداد پایین تر (سمت چپ یا پایین) تاری را افزایش می دهند. نقطه سفید نقطه دیافراگم عکس اصلی را نشان می دهد.
  3. اگر آیفون 13 یا بالاتر دارید، می‌توانید روی هر نقطه از عکس ضربه بزنید تا یک نقطه کانونی جدید تنظیم کنید.

اگر یکی از مدل‌های جدید آیفون 15 را دارید، می‌توانید افکت بوکه را روی عکس‌هایی که در حالت عکس معمولی گرفته شده‌اند اعمال کنید، به شرطی که سوژه یک فرد، سگ یا گربه باشد. به سادگی عکس را در برنامه Photos باز کنید، روی “Edit” کلیک کنید و “Portrait” را انتخاب کنید. سپس باید این گزینه را داشته باشید که پس‌زمینه را طبق دستورالعمل‌های بالا محو کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google