مگ بلاگ

نحوه مقایسه هر دوچرخه توریستی

وقتی صحبت از فناوری به میان می‌آید، بال طلایی با صفحه نمایش رنگی TFT هفت اینچی به عنوان مرکز مرکزی برای تمام لوازم الکترونیکی در مرکز توجه قرار می‌گیرد. این شامل سنج های آنالوگ برای سرعت و سرعت است که با LCD ها برای نمایش اطلاعات جامع تکمیل می شود. Gold Wing همچنین دارای یک سیستم دریچه گاز با سیم پیچیده است که دارای چهار حالت سواری مجزا است: Tour، Sport، Econ و Rain. نکته قابل توجه این است که سیستم کنترل گشتاور قابل انتخاب هوندا (HSTC) با لغزش چرخ‌های عقب سروکار دارد و دستیار استارت در سربالایی استارت‌ها را در سربالایی ساده می‌کند. این دوچرخه همچنین از Apple CarPlay و Android Auto پشتیبانی می کند.

از سوی دیگر، هارلی دیویدسون Road Glide دارای گیج های آنالوگ، صفحه نمایش رنگی TFT و Boom است! سیستم اطلاعات سرگرمی جعبه 4.3. بسته کمک سوار، اتصال هندزفری تلفن همراه از طریق بلوتوث و تشخیص صدا را برای عملکردهای مختلف ارائه می دهد. بوم! سیستم صوتی Box GTS با GPS و صفحه نمایش لمسی 6.5 اینچی گزینه های ناوبری، ارتباط و سرگرمی را ارائه می دهد.

هنگام مقایسه این دو موتورسیکلت، بال طلایی و Road Glide به طور شگفت انگیزی شباهت هایی در ویژگی های الکترونیکی دارند. هر دو دارای یک واحد اندازه گیری داخلی (IMU) برای ABS در پیچ و کنترل کشش هستند. ترمزهای متصل، کروز کنترل، و کنترل سرپایی در هر دو استاندارد هستند که راحتی و ایمنی راکب را ارتقا می دهند. با این حال، بال طلایی خود را با دنده عقب متمایز می کند و مانور بیشتری را در شرایط پارک و سرعت کم ارائه می دهد. طراحی کابین خلبان نیز آنها را متمایز می کند، با بال طلایی که طرح آنالوگ و دیجیتال یکپارچه تری را در بر می گیرد، در حالی که Road Glide از سنج های آنالوگ گرد سنتی و صفحه نمایش لمسی بزرگ استفاده می کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید