مگ بلاگ

نحوه همگام سازی یادداشت ها بین اندروید و کامپیوتر

نحوه همگام سازی یادداشت ها بین اندروید و کامپیوتر

مانند Google Keep و Microsoft OneNote، Evernote به گونه‌ای طراحی شده است که تغییرات، از جمله ویرایش نوت‌بوک‌ها و افزودن یادداشت‌های جدید، به‌طور خودکار بین دستگاه‌های وارد شده به همان حساب همگام‌سازی می‌شوند. تا زمانی که یک اتصال اینترنتی فعال دارید، تغییرات می توانند در زمان واقعی بدون هیچ گونه مداخله ای از جانب شما منعکس شوند.

هنگام ویرایش یادداشتی از برنامه دسکتاپ Evernote خود، متوجه اعلان «همه تغییرات ذخیره شد» در گوشه سمت راست پایین می‌شوید که نشان می‌دهد ویرایش‌های شما ذخیره شده‌اند و به‌طور خودکار با حساب شما همگام‌سازی می‌شوند. متأسفانه، برنامه دسکتاپ دیگر دکمه همگام‌سازی دستی ندارد، بنابراین نمی‌توانید یادداشت‌های خود را در صورت درخواست همگام‌سازی کنید. از سوی دیگر، اگر از برنامه موبایل Evernote برای ویرایش یادداشت‌های خود استفاده می‌کنید، یک نماد همگام‌سازی در کنار یادداشتی که در حال تغییر آن هستید ظاهر می‌شود تا به شما بگوید که ویرایش‌ها در حال همگام‌سازی هستند. اگر می‌خواهید همه یادداشت‌های خود را با استفاده از برنامه تلفن همراه به صورت دستی همگام‌سازی کنید، این مراحل را دنبال کنید:

  1. روی نماد چرخ دنده در پنل سمت چپ ضربه بزنید.
  2. همگام سازی را انتخاب کنید.
  3. روی «همگام‌سازی اکنون» ضربه بزنید.
فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش