مگ بلاگ

نحوه گرفتن بهترین عکس های ممکن از ماه با گوشی اندروید

نحوه گرفتن بهترین عکس های ممکن از ماه با گوشی اندروید

هنگامی که در شب عالی فرود آمدید، چند قدم دیگر وجود دارد که می توانید بردارید. برای یک تصویر ثابت از ماه، احتمالاً می خواهید تلفن خود را روی یک سه پایه یا چیزی مشابه نصب کنید. این برای اطمینان از عدم وجود تاری در هنگام گرفتن عکس است.

علاوه بر این، می‌توانید یک برنامه دوربین جداگانه نصب کنید که به شما امکان می‌دهد تا گزینه‌های بیشتری را با تصاویر خود انتخاب کنید. کنترل مواردی مانند سرعت شاتر و ISO می تواند برای گرفتن یک عکس خوب مفید باشد. می‌توانید با استفاده از برنامه دوربین معمولی مجهز به دستگاه Android خود کنار بیایید، زیرا مطمئناً قابل استفاده است، اما برخی از برنامه‌ها ممکن است بتوانند عملکرد کمی بیشتر ارائه دهند. چیزی که می خواهید مطمئن شوید این است که فلاش خود را خاموش کنید، نوردهی را تا زمانی که می توانید تنظیم کنید، ISO را به حدود 100 کاهش دهید و سرعت شاتر خود را بین سه تا 10 ثانیه تنظیم کنید.

خارج از آن، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از گرفتن عکس، از تمیز بودن لنز دوربین اطمینان حاصل کنید تا در محصول نهایی لک نداشته باشید. داشتن یک تلفن با شارژ کامل اگر در جایی عکس می گیرید که مستقیماً خارج از خانه شما نیست، بهترین کار است. فضاهای باز مانند یک مزرعه بهترین کار را خواهند داشت زیرا هیچ درختی وجود ندارد که در عکس تداخل داشته باشد. گرفتن عکس در خارج از شهر بسیار کمک خواهد کرد زیرا هیچ تداخلی از طریق نورها در این راه نخواهید داشت.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید