مگ بلاگ

نظارت بر خانه ساده اما هوشمند

TP-Link برنامه Tapo را در هر دو فروشگاه برنامه Apple و Google Play منتشر می کند، اما جزوه شروع سریع که در جعبه همراه دوربین موجود است دارای یک کد QR است که شما را مستقیماً به برنامه مناسب ارسال می کند. این ترجیح داده می شود زیرا ممکن است تعدادی برنامه با صدای مشابه در آنجا وجود داشته باشد. کد QR کمی در زمان و دردسر صرفه جویی می کند

پس از ایجاد یک حساب کاربری با TP-Link، برنامه شما را از طریق راه اندازی دوربین راهنمایی می کند. پس از چند ساعت شارژ کردن دوربین از طریق کابل Micro USB ارائه شده، چند ضربه سریع روی دکمه پایین دوربین به همراه چند ضربه از تلفن، دوربین را به یک شبکه بی سیم خانگی متصل کرد. هیچ دستگاه اضافی خارج از دوربین، سیستم بی‌سیم خانه و تلفن هوشمندتان لازم نیست. با این حال، اگر دوست دارید، دوربین تاپو به خوبی با الکسای آمازون و گوگل هوم ادغام می شود.

دوربین تاپو از فناوری هوش مصنوعی برای شناسایی افراد، حیوانات خانگی و وسایل نقلیه استفاده می‌کند و اگر اعلان‌های خود را مطابق با آن تنظیم کرده باشید، می‌توانید از دستگاه بخواهید فعالیت‌های خاصی را نادیده بگیرد. علاوه بر این، می‌توانید دستورالعمل‌هایی را در برنامه تنظیم کنید تا فقط از فعالیت در یک منطقه خاص از دید دوربین مطلع شوید. برای مثال، پیاده‌روی که سگ‌روها در آن رفت و آمد می‌کنند را می‌توان نادیده گرفت.

این دوربین تصاویر 2K QHD (2560×1440) را با دید در شب رنگی روشن نمایش می دهد تا بتوانید به راحتی تشخیص دهید که کدام وسیله نقلیه برای شما پیتزای آخر شب شما را آورده است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید