مگ بلاگ

نقد موتورولا اج (2023): احساس بهتر، قدرت مناسب

موتورولا اج با پیکربندی لنز دوگانه عرضه می شود. لنز اصلی اصلی یک لنز چهار پیکسلی 50 مگاپیکسلی f/1.4 با لرزشگیر اپتیکال است. با نور کافی تا خوب، این قابلیت بیش از حد گرفتن عکس های عالی است. لنز دوم یک لنز 13 مگاپیکسلی ultrawide f/2.2 است. یک دوربین جلوی 32 مگاپیکسلی f/2.4 نیز وجود دارد.

Edge با دقت تمام جزئیات را در مسیر بیرونی نشان می دهد. از شاخ و برگ های پاییزی روی زمین گرفته تا سبزی سرسبز هنوز روی برگ ها. بازتولید رنگ نیز در اینجا بسیار خوب بود.

تصویر راهرو سنگی بسیار تیره تر از آن چیزی بود که این عکس نشان می دهد. Edge قادر است جزئیات مناسبی را حتی در محیط های کم نور به دست آورد.

از ultrawide برای گرفتن عکس از برج استفاده شد. میدان دید 120 درجه ای اجازه می دهد تا عکس های منظره عالی بگیرید. نرم افزار دوربین موتورولا هر گونه اعوجاجی را که در غیر این صورت روی عکسی که با چنین لنز با زاویه دید عریض گرفته می شود (یعنی با دستگاه کمتر) قابل مشاهده است، با موفقیت حساب می کند.

عکس قارچ‌های پرتقالی هنگام غروب خورشید گرفته شد و به آنها اجازه داد تا واقعاً بپرند. منظره زیبایی بود و Edge بیش از حد بالا بود تا آن را با تمام شکوهش به تصویر بکشد.

حالت پرتره، همانطور که روی گل دیده می شود، می تواند ضربه یا از دست دادن. این امکان ایجاد یک افکت بوکه خوب را فراهم می کند، اما تشخیص لبه کمی مورد نظر است. بیشتر در لبه های گلبرگ های گل سفید قابل توجه است.

عکس درب گاراژ مدتها پس از غروب خورشید گرفته شده است. تنها روشنایی چند لامپ در پارکینگ بود. Edge می‌توانست جزئیات کمی را ثبت کند، اما تمایل دارد بخش‌های خاصی را منفجر کند. آسمان در این عکس بسیار روشن تر از چیزی است که در هنگام گرفتن عکس وجود داشت. همچنین می توانید جلوه هاله ای را در اطراف لامپ در امتداد لبه سمت چپ مشاهده کنید.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش