مگ بلاگ

نقد و بررسی پورشه 911 کاررا تی 2023: یکی که باید داشته باشید

نقد و بررسی پورشه 911 کاررا تی 2023: یکی که باید داشته باشید

در داخل، Carrera T صندلی‌های عقب 911 را حذف می‌کند که به‌طور غیرقابل استفاده‌ای به‌کار نمی‌روند و هزاران فضای بار جدید در پشت سطل‌های جلو در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید صندلی‌های عقب را به‌صورت رایگان دوباره نصب کنید، اما حذف آن‌ها باعث کاهش وزن می‌شود، همانطور که شیشه‌های نازک‌تر و مواد خاموش‌کننده صدا کاهش می‌یابد. در مقایسه با پایه 911، Carrera T 100 پوند سبک تر است.

صندلی‌های جلو با چرم تزئین شده‌اند، اما دارای درج‌های پارچه‌ای RaceTex هستند، و در حالی که سطل‌های کربنی تک تکه در دسترس هستند، در 911 راحت‌تر مانند Carrera T غیر ضروری به نظر می‌رسند. (این گزینه را برای GTS رویایی خود ذخیره کنید.) ، چیزی که من در مورد Carrera T بیشتر دوست دارم این است که تا آنجا که به ویژگی های راحتی و راحتی مربوط می شود، گزینه های نسبتاً کمی دارند. من قطعا باید سیستم دوربین دید فراگیر 1430 دلاری و کیت بالابر محور جلو فعال شده با GPS را داشته باشم. اوه، و بیایید از استریو صدای فراگیر Bose 1600 دلاری یا Burmester فانتزی 5560 دلاری استفاده کنیم. بسته صوتی پایه 911 بد است.

نرم افزار مدیریت ارتباطات 6.0 به روز شده پورشه و همچنین صفحه نمایش لمسی مرکزی 10.9 اینچی استاندارد است. پیشرفت‌های کوچک در ساختار منو و تنظیم نمادها، استفاده از PCM را آسان‌تر از قبل می‌کند، اما بهترین به‌روزرسانی این است که PCM اکنون علاوه بر Apple CarPlay، از Android Auto نیز پشتیبانی می‌کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید