مگ بلاگ

نقد و بررسی Mercedes-AMG SL 43 2023: Better Bar The Badge

اشتباه نکنید، زیرا اگرچه ممکن است مقرون به صرفه تر باشد، SL 43 از لحاظ سرگرمی کم ندارد. به هر حال، دلیلی وجود دارد که خودروهای اسپرت دیفرانسیل عقب همچنان با ارزش هستند. اگرچه فقدان استاندارد چهار چرخ متحرک 4MATIC در SL 55 و 63 ممکن است کمی اطمینان (و سودمندی در تمام فصول) را از بین ببرد، اما نکات مثبتی نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

وزن بسیار بزرگ است: SL 43 ترازو را به 3825 پوند می رساند که باعث می شود 353 پوند کمتر از SL 63 باشد. این امر بدیهی است که برای سنگینی در پیچ ها و تعادل عمومی سود دارد، اما SL دیفرانسیل عقب نیز وزن خود را تقسیم می کند. بهتر: 52% جلو و 48% عقب در مقابل 54% جلو و 46% عقب در SL 63. در حالی که سیستم AMG Performance 4MATIC+ در SL 55 و 63 می تواند در صورت اقتضای موقعیت، تمام نیرو را به چرخ های عقب منتقل کند، شما هنوز همه سخت افزار را حمل می کنید.

در حالت Comfort، SL 43 با قدرتی محکم حرکت می کند. هنوز صدای غرغر دلپذیری از موتور شنیده می‌شود – رک و پوست کنده به نظر می‌رسد که به اندازه ظرفیت و سیلندرهای واقعی آن بزرگ‌تر است – و اگر به گاز خم شوید، اگزوزها به شدت پارس می‌کنند. AMG در اینجا سیستم تعلیق بادی را ارائه نمی‌کند و SL 43 دارای سیستم تعلیق اسپرت AMG است. فنرهای فولادی آن در سمت سفت قرار می گیرند، اما نه سرسختانه، رودستر را در پیچ ها در سطح تراز نگه می دارند اما روی سطوح بی کیفیت به طرز ناراحت کننده ای ناهموار نمی شوند.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو