مگ بلاگ

نقد و بررسی Ram 1500 Rebel G/T 2023: The Baby TRX

نقد و بررسی Ram 1500 Rebel G/T 2023: The Baby TRX

با توقف پشت چراغ قرمز، کامیون خاموش می شود تا در مصرف سوخت صرفه جویی شود و وقتی پایم را از روی ترمز بر می دارم، دوباره به راه می افتد. هیچ تندی و لکنت وجود ندارد و احساس نمی کنم منتظر آماده شدن کامیون برای حرکت هستم. این به Ram Rebel کمک می کند تا مصرف سوخت تخمینی EPA برابر با 17 مایل در هر گالن در شهر، 22 مایل بر گالن بزرگراه و 19 مایل بر گالن در مجموع داشته باشد. در حالی که به نظر عالی به نظر نمی رسد، دقیقاً مطابق با V8 ارائه شده در فورد F-150 با چهار چرخ متحرک است و از شورولت سیلورادو مجهز است. هک، حتی تویوتا توندرا TRD Pro با سیستم هیبریدی تنها 19 مایل در کیلوگرم ترکیبی دریافت می کند.

با این حال، مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود. من به پای راست سبک معروف نیستم و بعد از یک هفته با کامیون، در ماشین حساب سفر کامیون 15.3 mpg می بینم. بله اگر می‌خواهید حداکثر راندمان را از یک Ram 1500 بگیرید، باید از موتور 3.0 لیتری دیزل با امتیاز ترکیبی EPA 24 mpg استفاده کنید.

متأسفانه من نمی توانم با Rebel G/T هیچ بکسلی انجام دهم، اما مطمئناً از کامیون کمک زیادی خواهید کرد. به دنبال یدک کشی در سمت راست در حدود 11300 پوند برای تستر چهار چرخ محرک من با محموله حدود 1800 پوند باشید. این بسیار بهتر از TRX است، اما اگر حداکثر وزن 12750 پوندی را می خواهید، باید با یک جعبه چهار چرخ، جعبه بلند و دو چرخ متحرک استفاده کنید.

برج های جدید از کنترل فرمان معکوس تریلر اختیاری استقبال می کنند که تفکر عقب مانده را از پشتیبان گیری یک تریلر دور می کند. اگر می‌خواهید تریلر به سمت راست حرکت کند، کافی است صفحه کلید را به سمت راست بچرخانید. هیچ چرخشی به سمت چپ فرمان وجود ندارد تا تریلر به سمت راست برود. با این حال، قرار دادن دست خود در قسمت پایین فرمان به جای قسمت بالایی نیز همین اثر را برای شما به ارمغان می آورد.