مگ بلاگ

نماد NASCAR Cale Yarborough در 84 سالگی درگذشت: سه لحظه برتر او

نماد NASCAR Cale Yarborough در 84 سالگی درگذشت: سه لحظه برتر او

Daytona 500 یکی از مشهورترین مسابقات اتومبیلرانی است، حتی خارج از نسکار. کیل یاربورو اولین برد خود در Daytona 500 را در سال 1968 به ارمغان آورد. او سپس دوباره در سال 1977 آن را برد، سپس در سال های 1983 و 1984 پشت سر هم پیروز شد. این یک دستاورد تاریخی برای هر راننده ای است (او دومین مسابقه ای بود که این کار را انجام داد). خیلی کمتر کسی که از دهه 1950 مسابقه می داد.

یاربورو به طور بالقوه می توانست آن را در سال 1979 برنده شود. در عوض، او تاریخ نسکار را به گونه ای دیگر ثبت کرد. در طول آخرین دور دیتونا 500 در سال 1979 (تصادفاً اولین 500 تلویزیون ملی)، یاربورو و دانی آلیسون آن را برای مقام اول دوختند و تعداد کمی از ضربه ها و ضربه ها را به اشتراک گذاشتند. دانی و کیل شکست خوردند و ریچارد پتی که با 17 ثانیه کامل عقب بود، مسابقه را برد.

اما تمام نشده بود. بابی آلیسون، برادر دانی که قبلاً در مسابقه غرق شده بود، به همراه دانی و کیل برای بررسی کشتی رفت و درگیری شدید بین یاربورو و برادران آلیسون درگرفت. به گزارش NBC، ترکیبی از برد غیر محتمل ریچارد پتی و مشت زدن سه راننده محترم به یکدیگر و پرتاب کلاه ایمنی پس از مسابقه به محبوبیت نسکار در بقیه کشور کمک کرد که به طور سنتی از تلویزیون پخش نمی شد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید