مگ بلاگ

نمی توانید در طول شب بخوابید؟ این فناوری پوشیدنی جدید ممکن است پاسخگو باشد

نمی توانید در طول شب بخوابید؟  این فناوری پوشیدنی جدید ممکن است پاسخگو باشد

توصیف اینکه آپولو دقیقا چیست، کاملاً آسان نیست. این یک ساعت پوشیدنی است، اما یک ساعت هوشمند نیست. صفحه نمایش وجود ندارد. داخل دستگاه یک شتاب سنج برای تشخیص حرکت وجود دارد، اما تمام. هیچ سنسور قلب یا سنسور اکسیژن خون یا هر چیز دیگری وجود ندارد. در عوض، یک موتور لمسی وجود دارد که ارتعاشات (“Vibes”) را در صورت درخواست به کاربر ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه می‌توانید حالتی را برای خواب، آرامش، تمرکز یا چند حالت دیگر فعال کنید.

Smart Vibes از هوش مصنوعی برای ایجاد نوعی نمایه کاربری استفاده می کند تا بتواند آن ویبرها را در روز یا شب بدون نیاز به درخواست شما ارائه دهد. مهمتر از آن، هوش مصنوعی تشخیص می‌دهد که شما چه زمانی شروع به بیدار شدن می‌کنید و خود را روشن می‌کند تا شما را دوباره بخواباند. مانند بسیاری از موتورهای هوش مصنوعی، هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، بهتر کار می کند – در تئوری.

می توانید آپولو را با مچ بند همراه خود روی مچ خود ببندید، یا می توانید آن را بردارید و یک گیره جداگانه وصل کنید که می توانید از آن برای اتصال پوشیدنی به پیراهن خود استفاده کنید. تا زمانی که بتوانید ارتعاش را احساس کنید (و آپولو نورو توصیه می کند شدت آن را طوری تنظیم کنید که به سختی متوجه آن شوید) آماده حرکت هستید.

البته، قبل از اینکه بخواهیم به کارکرد یا عدم کارکرد آن بپردازیم، مهم است که به این نکته اشاره کنیم که پوشیدنی آپولو به تنهایی ۲۹۹ دلار قیمت دارد و اشتراک SmartVibes ۷۹.۹۹ دلار در سال هزینه دارد، بنابراین اگر می‌خواهید خواب خود را جبران کنید، هزینه آن تمام می‌شود. شما. پس بیایید وارد داده ها شویم.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید