مگ بلاگ

هرزنامه احتمالی به تماس و پیامک ادامه می دهد؟ این به چه معناست (و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید)

هرزنامه احتمالی به تماس و پیامک ادامه می دهد؟  این به چه معناست (و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید)

با این حال، بهترین راه‌حل‌های مسدود کردن تماس رباتیک به شکل اپلیکیشن‌های گوشی هوشمند هستند. هر سه اپراتور تلفن همراه بزرگ آمریکایی نوعی برنامه ضد رباتیک برای مشتریان خود دارند: Verizon Call Filter، AT&T ActiveArmor و T-Mobile Scam Shield. در قلب آنها، همه آنها عملکرد اولیه یکسانی برای شناسایی تماس های هرزنامه و ارسال مستقیم آنها به پست صوتی دارند، اما برخی از زنگ ها و سوت های اضافی نیز وجود دارد.

فیلتر تماس Verizon سطح ریسک خاصی را به هر تماس اختصاص می‌دهد، به شما این امکان را می‌دهد تا فاصله آن را در طول زنجیره ریسک فیلتر کنید، و همچنین گزینه‌ای را که «فیلتر همسایگی» می‌نامد را در اختیار شما قرار می‌دهد. این به شما امکان می‌دهد اعدادی شبیه به شما و/یا یک کد منطقه خاص و ترکیب پیشوند/مبادله را مسدود کنید. در همین حال، برای Scam Shield، T-Mobile ادعا می‌کند که از «هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و فناوری‌های ثبت شده» برای مسدود کردن تماس‌های بازیگران بد استفاده می‌کند و پایگاه داده ضد هرزنامه‌اش هر شش دقیقه به‌روزرسانی می‌شود.

برای کسانی که به دنبال برنامه‌های اندرویدی برای مسدود کردن هرزنامه هستند، شماره‌گیر Google، Phone by Google، از محافظت در برابر هرزنامه برخوردار است – همانطور که برنامه Messages آن نیز وجود دارد – اما برنامه‌های مختلف ضد هرزنامه هم برای Android و iPhone وجود دارد. ما مجموعه‌ای از بهترین برنامه‌های تماس ضد هرزنامه را در سال ۲۰۱۷ داریم که می‌توانید آنها را بررسی کنید، اما برخی از گزینه‌های بسیار توصیه‌شده عبارتند از TrueCaller، Hiya و Mr. Number.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید