مگ بلاگ

هر آنچه باید درباره قدرتمندترین موتور موتور سیکلت هندی بدانید

هر آنچه باید درباره قدرتمندترین موتور موتور سیکلت هندی بدانید

هندی ادعا می کند که موتور 108 اینچ مکعبی (1769 سی سی) خنک کننده مایع و هشت سوپاپ بادامک بالای سر را از طریق نزدیک به یک میلیون مایل آزمایش شبیه سازی شده، به علاوه بیش از 250000 در جاده ها قرار داده است. در یک ویدیوی تبلیغاتی، مهندس ارشد هندی، جی مک کوسکی، برخی از جزئیات فناوری را برجسته می‌کند که به تیمش اجازه می‌دهد تا آخرین ذره قدرت را از موتور جدید خارج کند. او می گوید: «خنک کننده مایع واقعاً حیاتی است. “این اجازه می دهد تا دمای موتور واقعاً به طور مداوم و به طور کلی تا دمای پایین تر کنترل شود. جعبه هوای دوچرخه کمی بزرگتر از حد معمول است و درست بالای موتور قرار می گیرد؛ این بسیار مفید است.”

خنک کننده مایع در PowerPlus V-twin نیز برای صاف کردن منحنی گشتاور استفاده شد و مهندسان هندی سخت تلاش کردند تا گشتاور و توان خروجی موتور را به طور یکنواخت متعادل کنند.

کوین کامرون از Cycle World توضیح داد که چگونه آنها همچنین توانستند راندمان انتقال انرژی جنبشی و حرارتی در داخل موتور را به حداکثر برسانند، که منجر به محصول نهایی شد که تمیز و روان کار می کند. او توانست به اجزای داخلی یکی از موتورهای آزمایشی هند نگاه کند.

او نوشت: «این موتور 135 ساعت کار کرده بود که متناوب بین حداکثر گشتاور و اوج قدرت بود. “من به سراغ پیستون ها رفتم. هیچ علامتی روی آنها وجود نداشت. این پیام طراحی مدرن است: وقتی روغن همیشه وجود دارد و دما و کیفیت آن در محدوده است، سایش نزدیک به صفر است.”

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید