مگ بلاگ

هر آنچه که باید در مورد بیپر مینی بدانید

هر آنچه که باید در مورد بیپر مینی بدانید

شروع Beeper Mini نسبتاً خارق‌العاده است. اکنون، Beeper در اوایل سال جاری وارد صحنه شد و راهی برای جمع‌بندی همه برنامه‌های پیام‌رسان شما – مانند WhatsApp، iMessage، Slack و Telegram – در یک مکان ارائه کرد. فرمول 15-چت-1-برنامه به خودی خود بسیار سودآور بود. سپس، در ماه آگوست، یک دانش آموز دبیرستانی با نام مستعار JJTech وارد GitHub شد و ادعا کرد که iMessage را مهندسی معکوس کرده است. آنها متعاقباً با Migicovsky تماس گرفتند تا یک پیاده‌سازی منبع باز و بدون مک از iMessage به نام pypush را ارائه دهند. هرچند باورنکردنی به نظر می‌رسید، میگیکوفسکی با این ایده فروخته شد و JJTech بلافاصله در حالی که هنوز بخشی از پروژه بود، کنترل را به افراد Beeper واگذار کرد.

بنابراین سفر Beeper Mini آغاز شد. همانطور که در بالا ذکر شد، Beeper Mini برای فریب دادن سرورهای اپل به این باور که پیام از یک دستگاه اپل منشأ گرفته است، به سیستم رله‌های مک متکی نیست. درعوض، بر اساس سیستم اپل تکیه دارد که اعلان‌های فشاری را دیکته می‌کند. این شرکت آن را Apple Push Notification Service (APNs) می نامد. این دو جهته است و زنجیره تحویل iMessage را مدیریت می کند. پس از اتصال به پیوند APN، pypush فرآیند ثبت نام را ادامه می دهد، جایی که اپل به داده های اعتبار سنجی نیاز دارد، که اساساً مدرکی را می خواهد مبنی بر اینکه درخواست توکن iMessage از یک دستگاه اپل سرچشمه گرفته است.

Pypush به عنوان ابزارهایی مانند Hackintosh به قالب شناسه سریال دستگاه مشابهی متکی است، به این معنی که شناسه ها قانونی هستند و اعتبارسنجی بدون هیچ گونه حفره های سایه ای است. نکته قابل توجه، Beeper Mini همچنین رمزگذاری سرتاسر را دست نخورده نگه می‌دارد، راهی مطمئن برای اطمینان دادن به کاربران که هنگام ارسال پیامک از طریق تلفن Android از طریق خط iMessage برای دسترسی به کاربر آیفون، نگران امنیت نباشند. چگونه همه آنچه اتفاق می افتد را می توان در اینجا یافت.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید