مگ بلاگ

هر آنچه که باید در مورد موتورسیکلت های KTM بدانید

هر آنچه که باید در مورد موتورسیکلت های KTM بدانید

KTM به عنوان یک مغازه فلزکاری توسط یک مهندس اتریشی به نام Hans Trunkenpolz در سال 1934 تاسیس شد و از سال 1951 به طراحی، ساخت و فروش موتور سیکلت مشغول است. نام کامل اصلی این تجارت Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen بود، با Kraftfahrzeuge Vecle به “Motor” ترجمه شد. Trunkenpolz با اشاره به نام موسس شرکت و Mattighofen نام شهری در اتریش است که KTM در آن تأسیس شده است.

اولین دوچرخه ای که KTM ساخته شد یک مدل کوچک 100 سی سی به نام R100 بود. دوچرخه کاملاً از قطعاتی ساخته شده بود که به استثنای موتورهای روتاکس به صورت سفارشی در داخل ساخته می شدند. اینها از فیچل و ساکس تهیه شده اند. هنگامی که KTM شروع به تولید R100 کرد، تنها 20 کارمند داشت، اما آنها همچنان توانستند روزانه حدود 3 موتورسیکلت را تولید کنند. در اواخر همان سال، Trunkenpolz با تاجری به نام Ernst Kronreif شریک شد که به یک سرمایه گذار بزرگ تبدیل شد. این شرکت به افتخار این شراکت به Kronreif & Trunkenpolz Mattighofen تغییر نام داد که همچنان به آن اجازه می‌دهد مخفف “KTM” را حفظ کند.

KTM پس از آن به سرعت گسترش یافت و چندین مدل جدید را معرفی کرد و نیروی کار خود را به طور تصاعدی افزایش داد. اگرچه این برای همیشه دوام نیاورد. KTM در دهه 80 زمانی که تولیدکنندگان ژاپنی بازار را در دست گرفتند، با مشکل مواجه شد. KTM تقریباً به طور کامل از هیئت مدیره حذف شد، اما در سال 1994 پس از معرفی دوچرخه اسپرت دوک بازگشت قابل توجهی داشت و جایگاه جدیدی در موتورسیکلت های پرفورمنس ایجاد کرد. KTM در سال‌های پس از آن حضور ثابتی در پیست‌های مسابقه‌ای و آفرود داشته است و رشد قابل‌توجهی داشته است و اکنون طیف گسترده‌ای از موتورسیکلت‌ها را تولید می‌کند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید