مگ بلاگ

هر آنچه که باید در مورد موتورهای هلکت و هلفانت دوج بدانید

هر آنچه که باید در مورد موتورهای هلکت و هلفانت دوج بدانید

برای هر کسی که فکر می‌کند 900 اسب بخار با گاز پمپ معمولی یا 1025 اسب بخار در E85 برای شما کافی نیست، دوج شما را با موتور Hellephant پوشش می‌دهد. Helephant که با استفاده از اکثر قطعات مشابه و با همان مشخصات Hellcat ساخته شده است، جابجایی را به هفت لیتر افزایش می دهد.

ممکن است فکر کنید که این فقط پوچ است، و اینکه هفت لیتر، که با جابجایی 426 همی کلاسیک مطابقت دارد، فقط زیاده روی است. پوچی معتبر است; شما نمی توانید با استفاده از این موتور ماشینی را در خیابان برانید زیرا فقط به عنوان موتور جعبه ای با دستورالعمل های صریح برای استفاده از آن فقط در مسیر مسابقه فروخته می شود زیرا دارای گواهی EPA برای استفاده در بزرگراه نیست. مانند موتور Hellcat، E85 نیز برای رسیدن به حداکثر توان 1100 اسب بخار مورد نیاز است. نکته ای که ممکن است متوجه شوید این است که این قدرت به طور قابل توجهی بالاتر از Demon 170 نیست، اما برای موتور رتبه بندی شده است و لزوماً دارای Power Chiler نیست. این افزایش ناشی از جابجایی خوب قدیمی است.

این و سایر موتورهای جعبه از Direct Connection که بخشی از Dodge است در دسترس هستند. در صورت نیاز به 1500 اسب بخار قدرت، اتصال مستقیم 1500 HEMI نیز موجود است. یکی دیگر از چیزهایی که باید بدانید این است که برای خرید هلیفنت به 30000 دلار نیاز دارید، بنابراین بهتر است در مورد آن جدی باشید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google