مگ بلاگ

هر آنچه که باید قبل از خرید یک کامپیوتر جدید در Costco بدانید

هر آنچه که باید قبل از خرید یک کامپیوتر جدید در Costco بدانید

ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که Costco یک خرده‌فروش قابل اعتماد برای خرید رایانه شخصی است، با این فرض که قبلاً عضویت دارید. شما می‌توانید همان زنگ‌ها و سوت‌هایی را که از سایر رایانه‌های شخصی از پیش ساخته‌شده مانند خنک‌کننده مایع و نورپردازی RGB می‌بینید، دریافت کنید — البته اگر آن را بخواهید.

همچنین به همان نوع تبلیغات مانند دریافت یک نسخه رایگان از یک بازی همراه با خرید خود دسترسی خواهید داشت – به عنوان مثال “Alan Wake 2”. همچنین، لپ‌تاپ‌های Costco پیشنهاداتی از جمله یک سال اشتراک رایگان Microsoft Office 365 Personal دارند – که برخی از بهترین محصولات مجموعه آفیس را هم برای کار و هم برای بازی ارائه می‌کند.

چیزی که قطعا خریداران Costco را مورد توجه قرار می دهد گارانتی است. به‌طور پیش‌فرض، کامپیوتر جدیدی که خریداری می‌کنید با دو سال ضمانت ارائه می‌شود که خیالتان را برای این خریدهای بزرگ فراهم می‌کند. این گارانتی برای تلویزیون ها، تلفن ها، پروژکتورها، لوازم خانگی و حتی محصولات اپل که از Costco خریداری می کنید نیز اعمال می شود. علاوه بر این، در صورت نیاز، پشتیبانی فنی و مشاوره عیب‌یابی رایگان دریافت خواهید کرد. همچنین در صورت نارضایتی از خرید، یک سیاست بازگشت 90 روزه وجود دارد.

چه به دنبال یک رایانه شخصی بازی باشید، چه چیزی برای کار، گزینه های زیادی از Costco در دسترس است. اگر یک کامپیوتر گیمینگ رده بالا تهیه می کنید، انتظار داشته باشید بیش از 1000 دلار برای یک دکل عالی هزینه کنید. یک لپ تاپ برای استفاده معمولی یا کاری فقط چند صد دلار هزینه خواهد داشت و شما همچنان با همان ضمانت نامه و سیاست بازگشت پشتیبانی خواهید کرد. بدیهی است که جنبه منفی همه اینها نیاز به عضویت است، اگر قبلاً عضوی ندارید.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید