مگ بلاگ

هر برند اصلی تایر موتورسیکلت از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

هر برند اصلی تایر موتورسیکلت از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

Maxxis یک تولیدکننده لاستیک تایوانی است که در سال 1967 تاسیس شد و بر روی همه چیزهای شدید تمرکز دارد، با محدوده ای که دوچرخه سواری عملکردی، SUVs، ATVs/UTVs، وسایل نقلیه خارج از جاده و موتورسیکلت را پوشش می دهد. Maxxis که به خاطر فناوری پیشرفته و دوام محصولات خود شناخته شده است، طیف متنوعی از تایرهای با کارایی بالا را به دوچرخه سواران ارائه می دهد. مانند هموطن خود کندا، بخش کوچکتری از بازار را پوشش می دهد و تنها بر بخش های آفرود و اسکوتر تمرکز می کند. با این حال، کیفیت ثابت آن جایگاه آن را در بازار تایر موتورسیکلت مستحکم کرده است.

علاقه مندان به آفرود هنگام خرید لاستیک باید Maxxis را در نظر بگیرند، زیرا محدوده وسیع و خاص برای چندین سطح و شرایط مختلف است. اینها شامل گل، پک سخت، بیابان، خاک، مسابقه و متوسط ​​است، بنابراین می توانید به راحتی دوچرخه خود را مطابق با نیازهای خود با لاستیک های Maxxis تنظیم کنید. همچنین در هر دسته چند تایر مختلف پیدا خواهید کرد تا بتوانید انتخاب های خود را حتی بیشتر محدود کنید. لاستیک‌های Maxxis نیز جزو مقرون به صرفه‌ترین گزینه‌ها هستند، بنابراین برای آماتورها و علاقه‌مندانی که هنگام شروع رقابت‌های خارج از جاده به راه‌حل ارزان‌تری نیاز دارند، انتخاب خوبی هستند.

Maxxis به‌عنوان یک گزینه اقتصادی که به بخش ویژه علاقه‌مندان به آفرود پاسخ می‌دهد، هدف ارزشمندی را دنبال می‌کند، اما در فهرست ما در پایین‌ترین رتبه قرار دارد. در مقایسه با برندهای برتر تولید تایر، از نظر انتخاب، دوام و کیفیت قابل مقایسه نیست. با این حال، این عملکرد قیمتی دارد و Maxxis ارزش عالی را نشان می دهد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش