مگ بلاگ

هر مارک روغن موتور سیکلت اصلی رتبه بندی شده است

هر مارک روغن موتور سیکلت اصلی رتبه بندی شده است

موبیل به عنوان حامی رسمی روغن موتور نسکار، یک برند قابل اعتماد است که به دلیل تولید روغن های مصنوعی با کیفیت بالا شناخته شده است. این یک خط کوچک اما متمایز از روغن‌های موتورسیکلت را ارائه می‌کند که برای انواع مختلف دوچرخه‌ها و شرایط سواری طراحی شده‌اند، از جمله محصولات Racing 4T، Super Moto و V-Twin. با این حال، محدوده موتورسیکلت آن در مقایسه با خط تولید گسترده روغن خودرو کمی محدود است.

خط Mobil Super Moto برای اسکوترها و موتورسیکلت ها بهینه شده است و برای استفاده در موتورهای قدیمی مناسب است و باعث محبوبیت آن در بین علاقه مندان به دوچرخه کلاسیک می شود. محصولات Racing 4T و V-Twin زیر مجموعه روغن‌های مصنوعی Mobil 1 قرار می‌گیرند. اولی در دو ویسکوزیته 10W-40 و 15W-50 موجود است و دومی فقط به عنوان گزینه 15W-50 موجود است. بنابراین، در حالی که روغن موتور سیکلت موبیل کیفیت بالایی دارد و استانداردهای تعیین شده توسط تمام مقامات اصلی نفت را برآورده می کند، انتخاب کمی به دلخواه باقی می ماند.

Mobil یک نام تجاری شناخته شده است و محصول Mobil 1 Racing آن نمونه ای عالی از یک روغن مصنوعی کامل، با کارایی بالا و جاده ای است. با این حال، انتخاب محدود روغن موتور سیکلت به معنای از دست دادن امتیاز در این رتبه بندی است. با توجه به آنچه گفته شد، محصولات Mobil به راحتی در دسترس هستند، هم به صورت آنلاین و هم در مراکز خدمات، و قیمت آنها معقول است، با قیمت روغن مصنوعی کامل کمی بیش از 10.00 دلار در هر کوارت.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید