مگ بلاگ

هر نام تجاری بزرگ Ebike از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

هر نام تجاری بزرگ Ebike از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

دوچرخه های الکترونیکی از نیاز حمل و نقل راحت و بی دردسر به وجود آمده اند، اما این معمولاً قیمت بالاتری نسبت به همتایان پدال دار آنها دارد. Lectric توسط دو نفر در فینیکس، AZ برای رسیدگی به موضوع مقرون‌به‌صرفه تأسیس شد و نتیجه آن مجموعه‌ای از دوچرخه‌های باکیفیت و مفید برای رفت و آمد، سفرهای تفریحی و اهداف تحویل است.

دوچرخه های برقی در سراسر محدوده مشابه هستند، زیرا در درجه اول مدل های جمع و جور و مناسب شهری هستند که روی عملی بودن و مقرون به صرفه بودن تمرکز دارند. همه مدل‌ها در انواع با پله بالا و پله‌تر ارائه می‌شوند و این برند محبوب برخی از ویژگی‌های جالب مانند ترمزهای هیدرولیک، سیستم تعلیق و موتورهای 1000 واتی را ارائه می‌کند. مدل‌های برجسته شامل سری XP از دوچرخه‌های کامپکت (همچنین در نوع سه چرخ موجود است)، دوچرخه باری XPedition و مدل XPeak همه‌جانبه است.

Lectric یک برند به سرعت در حال رشد در بخش eBike است و به دلیل کیفیت، مقرون به صرفه بودن، کاربردی بودن و قابلیت ارتقای محصولاتش، با چندین بسته ارزشمند برای راحتی، لوازم جانبی و حمل چمدان در دسترس، شایسته تقدیر است. طبق گزارشات، خدمات پس از فروش عالی است، و آنچه مجموعه از نظر ویژگی‌ها فاقد آن است، از نظر قدرت و برد جبران می‌شود، برخی از مدل‌ها با یک بار شارژ تا 65 مایل برد پدال را ارائه می‌دهند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید