مگ بلاگ

هر نسل ب ام و سری 3 از کندترین تا سریعترین رتبه برخوردار است

هر نسل ب ام و سری 3 از کندترین تا سریعترین رتبه برخوردار است

با گذشتن از امروز، نسخه فعلی سری 3 نمادین BMW را داریم. با نزدیک به 50 سال تولید، خودروهای سری 3 به یک ماشین فوق‌العاده پیشرفته پر از لوازم جانبی لوکس و امکانات فنی تبدیل شده است. علاوه بر این، حتی مدل پایه 1.8 لیتری که هنوز در برخی از بازارها عرضه می شود، اکنون به اندازه بزرگترین موتور ارائه شده در زمان معرفی این مدل در سال 1975 قدرت تولید می کند.

برخی از ویژگی های برجسته این واندرکایند مدرن عبارتند از نمایشگر خمیده BMW، که دارای صفحه نمایش دوگانه برای سنج ها و سیستم اطلاعات و سرگرمی در یک پنل واحد است که در سراسر داشبورد کشیده شده است، پیشرانه هیبریدی ملایم 48 ولتی موجود، روشنایی داخلی متغیر محیط، و فضای فوق العاده لوکس. محفظه مسافر کیفیت مواد استفاده شده در سرتاسر به نظر می رسد مجلل و محکم ساخته شده است. با این حال، با توجه به افزایش قیمت پایه از 7900 دلار به 44000 دلار، باید لوکس باشد. نیروبخش سری 3 جدید، بدون در نظر گرفتن تنظیمات هیبریدی، طیفی از موتورهای 3.3 لیتری شش سیلندر مستقیم با 265 اسب بخار قدرت است. همراه با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک و چهار چرخ متحرک، تا 162 مایل در ساعت خوب است و می تواند تنها در 5.6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت برسد. دویدن یک چهارم مایل تنها در 14.1 ثانیه کامل می شود.

دلیل اینکه جدیدترین خودرو نسبت به مدل های قبلی رتبه پایین تری دارد، تغییر در مدل ها و گزینه هایی است که BMW در چند سال اخیر ارائه کرده است. خریدارانی که بیشترین قدرت و سرعت را می‌خواهند مجبور می‌شوند به M3 بروند یا کلاً مدل دیگری را انتخاب کنند، به این معنی که مدل‌های قبلی سری 3 با قدرت بیشتری عرضه می‌شدند.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید