مگ بلاگ

هر نسل سوبارو WRX طبق آزمایش‌های راننده، کندترین تا سریع‌ترین رتبه را کسب کرده است

هر نسل سوبارو WRX طبق آزمایش‌های راننده، کندترین تا سریع‌ترین رتبه را کسب کرده است

نسل چهارم سوبارو WRX فقط یک مو سریعتر از خودرویی است که جایگزین آن شده است. در اوج خود، بوکسر 4 سیلندر توربوشارژر در این مدل 305 اسب بخار قدرت داشت. این بالاتر از نسل پنجم است، اما این نسخه از خودرو نیز به طور متوسط ​​کمی سنگین تر بود. مانند نسل پنجم، نسل چهارم دارای چهار سطح تریم همراه با نوع STI بود که دارای سه تریم مخصوص به خود بود. در مجموع، در هر سال مدل، تا هفت نوع از WRX وجود داشت.

برای صفر تا 60 بار، نسل چهارم قادر به انجام آن در کمتر از 5 ثانیه بود. اکثر نظر دهندگان می توانند آن را در حدود 5.3 تا 5.5 ثانیه دریافت کنند. با این حال، ما چندین نمونه از مدل‌های STi را یافتیم که با سرعت 4.6 ثانیه حرکت می‌کنند، اگرچه کاملاً ممکن است این خودروها به نوعی اصلاح شده باشند. با این حال، به طور متوسط، نسل چهارم در بررسی ها زمان های سریع تری نسبت به نسل پنجم داشت.

با این حال، برخی از سریع‌ترین WRX‌های تاریخ، نسل چهارم بودند، بنابراین موتور قطعاً می‌تواند با ملاحظات پس از فروش، قدرت بسیار بیشتری تولید کند. سوباروی فوق الذکر رکوردهای دور دور مختلفی را با مدل سال 2017 به ثبت رساند. بله، آن ماشین احتمالاً دارای مودهایی به ارزش ده ها هزار دلار است، اما هنوز هم ممکن است. با وجود داشتن شماره عابر پیاده به عنوان مدل استوک، نسل چهارم یکی از نمادین ترین در خانواده WRX است.