مگ بلاگ

هر نسل نیسان سیلویا بر اساس آزمایش‌های راننده، کندترین تا سریع‌ترین رتبه را کسب کرده است

هر نسل نیسان سیلویا بر اساس آزمایش‌های راننده، کندترین تا سریع‌ترین رتبه را کسب کرده است

از ظاهر گرفته تا ارقام عملکرد، همه چیز در مورد S13 بیشتر مطابق با چیزی است که وقتی کسی به زبان می‌آورد «Silvia» به آن فکر می‌کنیم، البته ناگفته نماند که این مدل جایگاه افسانه‌ای را در میان دریفت‌ها کسب کرده است. پنجمین نسل سیلویا بین سال‌های 1989 تا 1994 تولید شد، اما نمونه‌ای که می‌توان دریافت کرد، سیلویا Ks Type S دستی پنج سرعته 1993 است، به‌ویژه با SR20DET معروف نیسان در زیر کاپوت.

خریداران سیلویا در ایالات متحده معمولاً احساس می‌کردند که انتهای کوتاهی را به دست می‌آورند، و این مطمئناً در مورد S13 صدق می‌کند، زیرا SR20DET در ایالات متحده موجود نبود. گزینه‌های موتور تنها تمایز بین ایالات متحده و ژاپن نبود. مدل‌ها، همانطور که مدل‌های ژاپنی با چراغ‌های جلوی پاپ‌آپ عرضه می‌شدند، در حالی که در ایالات متحده S13 چراغ‌های جلو ثابت داشتند.

سیلویا S13 Type S در سال 93 با موتور 2.0 لیتری توربوشارژ SR20DET 217 اسب بخار قدرت و 203 پوند فوت گشتاور تولید می کرد که برای رساندن آن به سرعت 60 مایل در ساعت در 5.5 ثانیه و حداکثر سرعت 155 مایل در ساعت بدون سرعت کافی بود. فرماندار. این یک نوار آسفالت یک چهارم مایلی را تنها در 14.1 ثانیه می خورد، اما نه تنها در یک خط مستقیم سریع بود.

می‌توانید این مدل را با فرمان چهارچرخ Super-HICAS نیسان انتخاب کنید، که وزن پایین‌تر را بالا می‌برد، اما در پیچ‌ها آن را یک لیگ جلوتر از رقبا قرار می‌داد. با این حال، شایان ذکر است که سیلویا S13 با فرمان چهار چرخ الکتریکی Super-HICAS بسیار نادر است و اگر مشکلی پیش بیاید، تعمیر آن ارزان نیست.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید