مگ بلاگ

هفت سال همه تفاوت را ایجاد می کند

هفت سال همه تفاوت را ایجاد می کند

صفحه نمایش پیکسل 8 پرو به اندازه مدل قبلی خود، به صورت مورب، 6.7 اینچ است، اما رزولوشن و نسبت صفحه نمایش به بدنه آن به طور کلی بسیار کمتر است. در حالی که ارتفاع و عرض Pixel 8 Pro در 0.3 میلی متر از یکدیگر (حدود 0.01 اینچ) است – تغییر بزرگ در صافی کلی صفحه و انحنای گوشه های صفحه نمایش رخ می دهد.

صفحه نمایش پیکسل 8 پرو از پیکسل 7 پرو بلندتر است، در حالی که صفحه نمایش پیکسل 7 پرو عریض تر از پیکسل 8 پرو است. اگر نمایشگر پیکسل 7 پرو از دستگاه حذف شود و کاملاً مسطح شود، تفاوت حتی بیشتر خواهد بود.

گرد بودن گوشه ها در پیکسل 8 پرو شدیدتر از پیکسل 7 پرو است. پنل پیکسل 7 پرو دارای رزولوشن 1440 در 3120 پیکسل (512 ppi) است در حالی که پیکسل 8 پرو دارای وضوح 1344 در 2992 پیکسل (489 ppi) است. با وجود همه این‌ها، پیکسل 8 پرو احساس می‌کند که با صفحه نمایش بزرگ‌تر می‌چرخد.

صفحه نمایش تخت Pixel 8 Pro باعث می شود دستگاه نسبت به نسل قبلی خود بالغ تر احساس شود. اکنون که از OLED به جای AMOLED استفاده می کنیم و حداکثر روشنایی 2400 نیت داریم (بیش از 1500 نیت حداکثر با 7 Pro)، به دنبال آن است که صفحه نمایش این دستگاه جدید باتری آن را سریعتر از نمونه قدیمی خالی می کند.

بر اساس آزمایش های اولیه، تخلیه باتری پیکسل 8 پرو با حداکثر روشنایی صفحه نمایش نسبت به پیکسل 7 پرو بسیار کمتر است. همانطور که در مورد بقیه آزمایشات ما است، در اینجا، اگر چیزی در چند هفته آینده تغییر کند، با نتایج تنظیم شده باز خواهیم گشت.