مگ بلاگ

همه برندهای اصلی صدای فراگیر رتبه بندی شده بر اساس نظرات برتر

همه برندهای اصلی صدای فراگیر رتبه بندی شده بر اساس نظرات برتر

اولین برند موجود در این لیست در سال 1933 با نام Wharfedale Wireless Works توسط گیلبرت بریگز تاسیس شد. از آن زمان، شرکت Wharfedale دست خود را در تولید بلندگو برای نیازهای تجاری، نظامی و مسکونی داشته است.

از سال 1933، برند Wharfedale شهرت خود را به عنوان یک تولید کننده با کیفیت ایجاد کرد، اما چیزی که آن را متمایز کرد، نسبت کیفیت به قیمت آن بود. بلندگوها و سیستم‌های صدای فراگیر Wharfedale به هیچ وجه ارزان نیستند و از چند صد دلار تا هزاران متغیر هستند. با این حال، حتی ارزان‌ترین بلندگوهای آن‌ها نیز توسط HiFi Trends به عنوان کیفیت صدای عالی، بالاتر از قیمت آن، اشاره شده است.

Wharfedale چندین خط تولید مختلف بلندگو و صدای فراگیر دارد. قابل توجه ترین خط آن شاید سری Diamond باشد که در ابتدا در سال 1981 طراحی شد و به طور مداوم در طول زمان بهبود یافته است. در حال حاضر در دوازدهمین تکرار خود است. Diamond 12 ترکیبی چشمگیر از نوآوری ها با فناوری های متعدد برای کاهش ارتعاشات ناخواسته در بلندگو و تولید صدای عالی با قیمت مناسب – حدود 500 دلار است.

اما Wharfedale تنها به محصولات مقرون به صرفه محدود نمی شود. خط رده بالای بلندگوهای این شرکت، Aura، از هزاران نفر شروع می شود و از آنجا به بالا می رود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید