مگ بلاگ

همه چیز با رویداد رونمایی سایبرتراک تسلا اشتباه است

همه چیز با رویداد رونمایی سایبرتراک تسلا اشتباه است

سایبرتراک که یک پورشه 911 را در یک مسابقه درگ شکست می دهد در حالی که یک 911 دوم را می کشد، مطمئناً تصویر قدرتمندی است. 911 شصتمین سالگرد خود را در سال 2023 جشن گرفت و در طی این شش دهه، مسلماً خود را به عنوان یک خودروی اسپورت اصلی تثبیت کرده است. با این حال، مانند تقریباً هر چیز دیگری که در طول ارائه به نمایش گذاشته شد – بیشتر به یک پروپاگاندا نزدیک است تا نشان دادن قدرت Cybertruck.

911 واقعاً یک درگستر نیست. اگر تسلا می‌خواست عضله Cybertruck را در برابر یک خودروی ICE که برای سرعت خط مستقیم طراحی شده بود، خم کند، می‌توانست آن را در برابر یک Dodge Demon پرتاب کند و تماشای کامل برشته شدن آن را ببیند. خودروی برقی خود پورشه، تایکان توربو، همچنین بهترین های خانواده سایبرتراک را در مسابقه درگ شکست خواهد داد. با زمان 0 تا 60 4.0 ثانیه ای، مدل پایه 911 به هیچ وجه ساده نیست، اما لیست بلندبالایی از خودروهای الکتریکی وجود دارد که در یک سرعت بر آن تسلط خواهند داشت. این لیست شامل GMC Hummer EV است، که کمی شبیه به Cybertruck است اما در واقع برای خرید در دسترس است و کاملاً زشت نیست.

برای تکمیل آن، ظاهراً Cybertruck می‌تواند در 2.9 ثانیه از صفر به 60 برسد – اما این نسخه سه موتوره نزدیک به 100000 دلار است. هر دو کامیون اصلی و دو موتوره در رقابت با پورشه با 0-60 بار 4.5 و 6.5 ثانیه شکست می‌خورند. از طرف دیگر، اگر این آزمایش در مقابل نمونه های برتر قرار بگیرد، یک 911 توربو 2023 دوباره دستان تسلا را شکست می دهد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید