مگ بلاگ

همه چیز درباره موتورسیکلت های هارلی دیویدسون پان آمریکا

همه چیز درباره موتورسیکلت های هارلی دیویدسون پان آمریکا

در چهار دهه گذشته، بازار ADV توسط شرکت‌هایی مانند BMW، Honda، Yamaha و KTM اداره می‌شود که بیشترین برد تولیدکنندگان در رالی داکار را داشته‌اند. بنابراین وقتی هارلی Pan America 1250 و Pan America Special 1250 را در سال 2021 رها کرد، آرواره ها افتاد.

این هاگ‌های معمولی شما با تمام قوا نبودند، اما آنقدر خوب ساخته شدند که به سرعت به عنوان یکی از بهترین هارلی‌های ساخته شده شناخته شدند. این موفقیت برای سازنده‌ای است که اخیراً انگشت پای خود را به یک حوض بزرگتر فراتر از رزمناوهای بزرگ و حجیم رسانده است.

پان آمریکا از یک موتور دوقلوی 1250 سی سی با مایع خنک کننده به نام Revolution Max 1250 استفاده می کند. طراحی V-twin 76.4 اینچ مکعبی 150 اسب بخاری (با تولید 94 پوند فوت گشتاور) که با یک گیربکس شش سرعته جفت شده است. بهتر از طرح دوقلو تخت دوچرخه های BMW، زیرا نه تنها هارلی را لاغرتر از BMW ها می کند، بلکه محافظت بهتری در برابر ریزش هایی دارد که جزئی از سواری ماجراجویی است.

یک مدل پایه 534 پوند (مرطوب) وزن دارد. ویژه 559 پوند. با وجود اینکه Revolution Max مستقیماً به عنوان عضو اصلی شاسی در دوچرخه ادغام شده است، هر دو نسبت به بسیاری دیگر از ADV های موجود در بازار بسیار سنگین تر هستند. این موتور با گشتاور پایین و دریچه گاز کم سرعت طراحی شده بود که هر دوی آنها در هنگام سواری در شرایط خطرناک خارج از جاده ضروری هستند. و در حالی که معمولاً از یک تسمه درایو برای دوچرخه‌هایشان استفاده می‌کند، پان آمریکا یک زنجیر دارد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google