مگ بلاگ

هوش مصنوعی Copilot به ویندوز 10 می آید

هوش مصنوعی Copilot به ویندوز 10 می آید

به نظر می رسد طرح فعلی مایکروسافت با کمک Windows Insiders در حال آزمایش کامل نسخه بتا Copilot است. اگر یک Windows 10 Insider در یک دستگاه واجد شرایط هستید (یعنی هر رایانه شخصی با حداقل 4 گیگابایت رم و صفحه نمایش 720p دارای نسخه های واجد شرایط ویندوز 10)، باید به روز رسانی پیش نمایش غیرامنیتی نوامبر 2023 (KB5032278) را نصب کنید. به عنوان یک پیش نیاز برای واجد شرایط شدن برای عرضه واقعی – به طور آزمایشی برنامه ریزی شده است که چند ماه بعد انجام شود.

برای اطمینان از اینکه این به‌روزرسانی را از دست ندهید، مایکروسافت توصیه می‌کند به Settings > Update & Security > Windows Update بروید و گزینه‌ای را فعال کنید که می‌گوید «دریافت آخرین به‌روزرسانی‌ها به محض اینکه در دسترس هستند». مایکروسافت هنوز جدول زمانی دقیقی را به ما ارائه نکرده است که چقدر زود ممکن است این اتفاق بیفتد، اما این واقعیت که پست وبلاگ می گوید “چند ماه” یک نشانه دلگرم کننده است.

به غیر از آماده سازی سیستم های ویندوز 10 واجد شرایط برای ورود Copilot، به روز رسانی پیش نمایش غیرامنیتی نوامبر همچنین شامل چندین ویژگی جدید و رفع اشکال است. ویژگی‌های جدید اضافه شده شامل عملکرد جدیدی است که نحوه کار پیش‌فرض برنامه‌ها را در ویندوز 10 تغییر می‌دهد و ویژگی اخبار و علایق به‌روزرسانی شده، و همچنین اضافه شدن اعلان‌های انتخابی Windows Update به صفحه هنگام ورود به سیستم.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش