مگ بلاگ

هوش مصنوعی Google Bard رسما به جمینی تبدیل شد

برخلاف برنامه Google Gemini که در حال حاضر فقط در ایالات متحده برای دانلود در دسترس است، Gemini Advanced برای کاربران در سراسر جهان باز است. در حال حاضر، تنها یک ردیف قیمت گذاری وجود دارد که 19.99 دلار در ماه هزینه دارد. اگر متوجه شدید که گران‌تر است، قابل توجه است که Google اشتراک Google One 2TB را نیز با این طرح همراه می‌کند که باعث می‌شود معامله بهتر به نظر برسد.

کسانی که اکنون ثبت نام می کنند، یک دوره آزمایشی رایگان دو ماهه برای Gemini Advanced نیز دریافت خواهند کرد، که به نظر می رسد مدت زمان معقولی برای آزمایش نسخه پولی Gemini باشد. این طرح ترکیبی بخشی از چیزی است که Google از آن به عنوان Google One AI Premium Plan یاد می کند، و به زودی، همه مشترکین پیشرفته Gemini همچنین می توانند از چت بات در سایر برنامه های Google – از جمله Google Docs، Gmail، Google Slides و Google Sheets استفاده کنند. .

با رواج بیشتر استفاده از هوش مصنوعی، نگرانی هایی در مورد تهدید محتوای ناامن و سوگیری هایی که ممکن است حاوی آن باشد، وجود داشته است. گوگل ادعا می کند که Gemini Advanced با اصول هوش مصنوعی این شرکت مطابقت دارد و قبل از استقرار، بررسی های ایمنی و اعتماد گسترده ای را انجام داده است.

در مورد اپلیکیشن Gemini که به تازگی معرفی شده است، گوگل تایید می کند که به زودی در 150 کشور و منطقه در دسترس خواهد بود. با این حال، برخی استثناهای قابل توجه وجود دارد، به طوری که گوگل به صراحت اعلام کرده است که این برنامه در بریتانیا، سوئیس و چندین کشور منطقه اقتصادی اروپا در دسترس نخواهد بود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید