مگ بلاگ

واگذاری کنترل به راننده ربات مرسدس بنز مشکلات اعتماد ما را آشکار کرد

واگذاری کنترل به راننده ربات مرسدس بنز مشکلات اعتماد ما را آشکار کرد

اگرچه Drive Pilot منحنی یادگیری دارد. روزنامه‌نگاران دیگری که همزمان با من بیرون بودند، مجموعه برنامه‌های مرسدس را آزمایش کردند، که به نظر می‌رسید محبوب‌ترین آنها یک بازی شبیه به Pong بود که ظاهراً هر زمان که Drive Pilot غیرفعال می‌شد، غیرفعال می‌شد (همانطور که همه برنامه‌های آن قرار است انجام دهند). آنها باید ترافیک بیشتری نسبت به من داشته باشند (یا شاید بهتر از من داروهای اضطراب مصرف می کنند) زیرا من فرصتی برای امتحان کردن یک بازی نداشتم، یا حداقل، مطمئناً این احساس را نداشتم. هرچند دوره های کوتاه گشت و گذار خوب بود.

Drive Pilot هر چند دقیقه یک بار در ماشین آزمایشی من غیرفعال می شود، که منجر به چیزی شد که من شروع به فکر کردن به عنوان The Procedure کردم: دکمه های متوالی را فشار دهید که سیستم سطح 2 را فعال می کند (تغییر خط خودکار و غیره) و سپس، زمانی که سرعت و سایر شرایط ترافیکی مناسب بود، Drive Pilot را فعال کنید. و تعداد زیادی دکمه وجود دارد. هر زمان که ترافیک بالا می‌رفت، Drive Pilot غیرفعال می‌شد، همانطور که قرار بود. مرسدس توضیح داد که وقتی Drive Pilot غیرفعال می شود، تنظیم شده است که به سطح پایه کمک راننده خودرو برگردد.

به عبارت دیگر، می‌توانید سطح 2 را رد کنید و مستقیماً به سطح 3 Drive Pilot بروید، با این فرض که خودرو شرایط را تأیید می‌کند، اما زمانی که Drive Pilot باید غیرفعال شود، برای رسمی کردن انتقال قدرت، نیاز به دست روی چرخ دارد. این فقط نمی تواند به سطح 2 برگردد و باید به صورت دستی مجدداً فعال شود، که در شرایط آزمایشی خاص من – آزادراه از طریق سانتا مونیکا در ظهر جمعه – اصلاً آرامبخش یا آرامش بخش به نظر نمی رسید. یک شکایت کوچک دیگر: جایی برای استراحت راحت به پای راست شما وجود ندارد، و لمس یک پدال سیستم را غیرفعال می کند، بنابراین متوجه شدم که مچ پا و ساق پا را خم می کنم تا به طرز ناخوشایندی روی هر دو پدال شناور باشم.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟