مگ بلاگ

ویژگی های باورنکردنی پهپاد عظیم جدید فرانسه

ویژگی های باورنکردنی پهپاد عظیم جدید فرانسه

AAROK یک پهپاد جنگی است که هم برای قدرت و هم برای استقامت طراحی شده است. این پهپاد با یک موتور توربوپراپ PT6 پرت اند ویتنی کانادا که 1200 اسب بخار قدرت دارد و ارابه فرود محکمی دارد، می تواند از هر زمینی، چه زمین ناهموار یا ناو هواپیمابر، به آسمان برود. هنگامی که در هوا است، می توان آن را از راه دور از طریق دیتالینک سات کام کنترل کرد. استقامت آن برای 24 ساعت کار مستقیم درجه بندی می شود و این اطمینان را می دهد که می تواند در هوا بماند و تا زمانی که لازم باشد کار خود را انجام دهد.

AAROK به دو قابلیت تهاجمی و شناسایی مجهز است. حسگرهای اپترونیک، رادار و سنسورهای SIGINT مناطق اطراف را از نظر دشمنان و نقاط مورد نظر اسکن می‌کنند و در شرایط جنگی، پهپاد می‌تواند به سرعت مهمات هوا به زمین و مهمات هدایت شونده دقیق را مستقر کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی Turgis & Gaillard در مورد این دستگاه، AAROK خانه خود را به عنوان یک ابزار نظارت دریایی، یک گره ارتباطی میدان نبرد و یک “دارایی کلیدی برای تسلط عملیاتی” برای حملات بدون سرنشین خواهد یافت. Turgis & Gaillard همچنین این واقعیت را ترویج کرده است که یک واحد AAROK به طور کلی آسان است، زیرا تمام اجزای آن خارج از قفسه هستند. با استفاده از یک بدنه ساده و در عین حال قوی، این شرکت می‌تواند این پهپادهای مستحکم را بدون پرداختن به کار و هزینه‌های توسعه به کار ببرد.

AAROK هنوز در مراحل اولیه خود است، اگرچه طبق گفته Trugis & Gaillard، گزارش شده است که به زودی آماده تولید خواهد شد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید