مگ بلاگ

ویژگی Google Chromebook که به سوالات آسان شما پاسخ می دهد

ویژگی Google Chromebook که به سوالات آسان شما پاسخ می دهد

ویژگی پاسخ‌های سریع در ChromeOS به‌عنوان بخشی از سیستم دستیار Google عمل می‌کند و به سرعت اطلاعات را از پایگاه داده دستیار برای پاسخ به سؤالات شما می‌کشد. این بدان معناست که برای استفاده از این ویژگی، باید به اینترنت وصل باشید و همچنین عملکردهای دستیار Google را به طور کامل فعال کنید. می‌توانید فعال‌سازی «دستیار» و «پاسخ‌های سریع» را از طریق برگه «شخصی‌سازی» برنامه تنظیمات ChromeOS خود تأیید کنید.

استفاده از پاسخ‌های سریع بسیار ساده است: هر زمان که چیزی را دیدید که می‌خواهید درباره آن بیشتر بدانید، چه نوشتن یک سند یا مرور اینترنت، فقط روی هر کلمه یا عبارتی کلیک راست کنید. با انجام این کار، کلمه یا عبارت برجسته می شود و بسته به چیزی که کلیک کرده اید، اطلاعاتی اضافه می شود.

Quick Answers می تواند واحدهای اندازه گیری را تبدیل کند، عبارات کوتاه را ترجمه کند و تعاریف کلمه را ارائه دهد. به عنوان مثال، اگر روی کلمه “ساندویچ” کلیک راست کرده باشید، کادری که ظاهر می شود، تعریف مختصری از ساندویچ را در فرهنگ لغت به شما می دهد. اگر روی اندازه گیری 100 فوت راست کلیک کنید، می توانید به سرعت آن را به اینچ، متر و غیره تبدیل کنید.

از آنجایی که Google Assistant فقط می‌تواند حدس‌های دقیقی درباره آنچه می‌خواهید درباره آنچه که روی آن کلیک کرده‌اید بر اساس سرنخ‌های زمینه بدانید، انجام دهد، ممکن است همیشه دقیقاً آنچه را که می‌خواهید بدانید به دست نیاورید. اگر می‌خواهید درخواست خود را مشخص کنید، می‌توانید یک کلمه یا عبارت را برجسته کنید و سپس روی آن کلیک راست کنید تا نتیجه متفاوتی بگیرید.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی