مگ بلاگ

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

ویژگی Smart Stack در اپل واچ چیست؟

با چرخاندن Digital Crown در جهت عقربه های ساعت می توانید به Smart Stack خود دسترسی پیدا کنید. همچنین، می‌توانید صفحه ساعت را به سمت بالا بکشید تا Smart Stack باز شود. قبلاً، با کشیدن انگشت به سمت بالا روی دستگاه، مرکز کنترل ظاهر می‌شود. این منو اکنون با فشار دادن دکمه کناری قابل دسترسی است.

برای سفارشی کردن ویجت‌ها در پشته هوشمند، ابتدا باید به حالت ویرایش دسترسی داشته باشید. برای انجام این کار، Smart Stack را باز کنید و روی هر فضای خالی روی صفحه ضربه بزنید و دو ثانیه نگه دارید.

می‌توانید با انتخاب نماد «+» در سمت چپ بالای صفحه، ویجت‌ها را به Smart Stack اضافه کنید. این شما را به لیستی از همه برنامه های شما می برد. از آنجا، می توانید انتخاب کنید که کدام یک را اضافه کنید. گاهی اوقات، برنامه ها چندین گزینه ویجت دارند. برای حذف یک ویجت، روی دایره قرمز رنگ با خط سفید در بالای سمت چپ ویجتی که می‌خواهید حذف کنید ضربه بزنید.

گزینه دیگر پین کردن ویجت ها است. ویجت های پین شده در بالای Smart Stack قرار خواهند گرفت. برای پین کردن یا برداشتن پین ویجت‌ها، حالت ویرایش را باز کنید و روی نماد پین بالای ویجت ضربه بزنید. می توانید پین یک ویجت را به همین روش بردارید. فقط روی نماد پین خاکستری روی ویجت ضربه بزنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google