مگ بلاگ

پاسخی توانا و پیچیده برای رفتن به برق

پاسخی توانا و پیچیده برای رفتن به برق

مالکیت معمولی سورنتو از 30090 دلار (به اضافه 1325 دلار مقصد) با موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر گازی کیا شروع می شود. با این حال، به سورنتو هیبریدی بروید و کیا برقی‌سازی را اضافه کرده و ظرفیت موتور را کاهش می‌دهد. با قیمت 36690 دلار (به علاوه مقصد)، یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر گازی وجود دارد که – با کمک یک موتور الکتریکی – قدرت را افزایش می دهد و در عین حال مصرف سوخت را نیز بهبود می بخشد.

در واقع، در مقایسه با 191 اسب بخار قدرت و 182 پوند فوت گشتاور مدل غیرهیبریدی، 227 اسب بخار قدرت و 258 پوند فوت گشتاور دریافت می کنید که اگر بیش از حد نباشد، منطقی است. کیا به جای گیربکس متغیر پیوسته که در هیبریدی‌های ملایم به آن عادت کرده‌ایم، به گیربکس شش سرعته اتوماتیک متکی است. سورنتو غیر هیبریدی دو دنده دیگر در خودروی خود دارد.

در هر دو موتور، دیفرانسیل جلو به صورت استاندارد در تریم های پایین تر و سیستم چهار چرخ محرک یک گزینه است. سیستم کیا یک دیفرانسیل قفل مرکزی نیز دارد، اگرچه تصور اینکه مالکان سورنتو با خودروهای شاسی‌بلند خود در خارج از جاده‌ها جسارت کنند، سخت است. این ارتقاء 2300 دلاری در Sorento Hybrid EX و استاندارد Sorento Hybrid SX Prestige (از 42490 دلار به علاوه مقصد) است.

تویوتا تا رسیدن به خودروهای برقی کامل کند بود اما این کانسپت‌های جدید نشان می‌دهند که کار تمام شده است

تویوتا تا رسیدن به خودروهای برقی کامل کند بود اما این کانسپت‌های جدید نشان می‌دهند که کار تمام شده است

بعدی تویوتا اسپورت کراس اوور مفهومی است، یک کراس اوور شیک و پرسرعت که سعی می‌کند بهترین‌های EV6 کیا را با زیبایی‌شناسی اغراق‌آمیز LED و خطوط تیز تقلید کند. به نظر می رسد این خودروساز