مگ بلاگ

پذیرندگان اولیه EV همان چیزی نیستند که ما فکر می کردیم

پذیرندگان اولیه EV همان چیزی نیستند که ما فکر می کردیم

در رده شاسی‌بلندها، که یکی از بزرگ‌ترین محرک‌های فروش خودرو است، خودروهای بنزینی هر سال ۱۲۹۴۵ مایل را طی کرده‌اند، در حالی که شاسی‌بلندهای الکتریکی تنها حدود ۱۰۵۸۷ مایل را طی کرده‌اند. به طور کلی، بین خودروهای برقی و ICE به ترتیب 7165 در مقابل 11642 مایل فاصله وجود دارد. از منظر برند، تیم دریافت که خودروهای تسلا در مقایسه با خودروهای الکتریکی سایر بازیکنان به طور متوسط ​​بیشتر رانندگی می‌کنند.

در مورد اینکه چرا خودروهای برقی کمتر از خودروهای بنزینی رانده می شوند، تیم گمانه زنی می کند که به دلیل شکاف در زیرساخت شارژ به دلیل ناکافی بودن ایستگاه های شارژ است. همچنین باید نابرابری در فناوری شارژ از روزهای اولیه صنعت EV را در نظر گرفت. با این حال، تقریباً با هر برندی که از NACS قهرمان تسلا می‌گذرد، این وضعیت احتمالاً به زودی بهبود خواهد یافت.

این یافته ها اولین مشاهده در نوع خود نیستند. بر اساس مطالعه دیگری که توسط دفتر ملی تحقیقات اقتصادی در سال 2021 منتشر شد، خودروهای الکتریکی تنها نیمی از مایل خودروهای گازسوز را جمع آوری کردند در حالی که انرژی کمتری نسبت به پیش بینی برنامه ریزان شبکه مصرف می کردند. آخرین تحقیق همچنین تلاش‌های سیاست‌گذاران را، به‌ویژه از منظر سرمایه‌گذاری، در مورد اینکه چه مقدار منابع به طور ایده‌آل باید برای تقویت پذیرش EV به روشی که به هزینه‌های بیش از حد جاه‌طلبانه منجر نشود، سرمایه‌گذاری شود، زیر سوال می‌برد.