مگ بلاگ

پروژه Raspberry Pi که به شما کمک می کند در شب بهتر بخوابید

پروژه Raspberry Pi که به شما کمک می کند در شب بهتر بخوابید

Ultimate Noise Box یک دستگاه نویز سفید با قدرت Raspberry Pi است. خارج از جعبه، فقط 9 نمونه صوتی دارد. شما می توانید فایل های WAV سفارشی (در قالب PCM فشرده نشده) را از طریق رابط کاربر پسند مبتنی بر وب آپلود کنید. چیزی که در مورد این دستگاه DIY هیجان انگیز است، توانایی آن برای پخش صدای شما در یک حلقه بدون شکاف است.

برای راه اندازی جعبه، باید آن را به یک بلندگوی خارجی با جک خروجی صدا در سطح خط داخلی متصل کنید و از سوئیچ چرخشی برای ورق زدن کتابخانه خود استفاده کنید. همچنین می توانید فقط یک صدا را از رابط وب انتخاب کرده و در آنجا پخش کنید. دکمه های فیزیکی دیگر روی جعبه عبارتند از دکمه توقف، دکمه LCD (برای جابجایی LCD بین نمایش اطلاعات دستگاه و صفحه نمایش صدا) و چهار دکمه صدا (که به عنوان میانبر عمل می کنند و می توانند به طور خودکار چهار صدایی را که از رابط وب انتخاب می کنید پخش کنند).

اگر علاقه مند به ایجاد Ultimate Noise Box خود هستید، می توانید مسیر سخت افزاری حداقلی را طی کنید که فقط به Raspberry Pi و Adafruit I2S Audio Bonnet نیاز دارد و می توان آن را از رابط کاربری وب کنترل کرد. از طرف دیگر، برای نسخه کامل، آنچه شما نیاز دارید به شرح زیر است:

  • یک Raspberry Pi 3 Model A+
  • یک کلاه صوتی Adafruit I2S برای Raspberry Pi
  • یک رمزگذار چرخشی Adafruit I2C Stemma QT
  • یک رمزگذار چرخشی Adafruit
  • یک دستگیره اسکرابر Adafruit
  • شش دکمه فشاری SPST لحظه ای Adafruit

دستورالعمل های دقیق در GitHub خالق پروژه یافت می شود.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید