مگ بلاگ

چرا برخی از مردم هنوز هیبریدی ها را به خودروهای الکتریکی ترجیح می دهند

اگر MSRP بالاتر برای وادار کردن خریداران بالقوه EV کافی نباشد، مطالعات نشان می‌دهند که اضطراب محدوده و فقدان زیرساخت‌های شارژ مهم‌ترین جنبه‌های منفی مالکیت خودروهای برقی هستند. در حالی که بیشتر خودروهای الکتریکی برد بیش از حد کافی برای رفت و آمدهای کوتاه دارند، در سفرهای جاده ای برون مرزی داستان متفاوت است.

رانندگان باید از قبل آماده شوند و در مورد ایستگاه‌های شارژ موجود در طول مسیر تحقیق کنند، و این کار برای اکثر خریدارانی که باک بنزین را در کمتر از پنج دقیقه پر می‌کنند بسیار دشوار است. به همین دلیل است که خودروسازان جدید و قدیمی استاندارد شارژ آمریکای شمالی تسلا (NACS) را اتخاذ می کنند، زیرا این خودروساز آمریکایی خودروهای برقی با زیرساخت های سوپرشارژ شروع طولانی مدت دارد.

اما با یک هیبریدی، مصرف کنندگان نیازی به فکر شارژ مجدد ندارند (به جز در خودروهای هیبریدی پلاگین یا PHEV)، و هیبریدی ها هیچ منحنی یادگیری ندارند و به راحتی رانندگی می شوند مانند اتومبیل های بنزینی. دولت ایالات متحده از این موضوع آگاه است و دولت بایدن اعلام کرده است که در سال 2022، 7.5 میلیارد دلار برای تعمیر و ساخت “شبکه ای از ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی در امتداد کریدورهای سوخت جایگزین تعیین شده، به ویژه در امتداد سیستم بزرگراه بین ایالتی” اختصاص داده است.

خودروهای برقی آینده حمل و نقل هستند، اما چند مانع دیگر وجود دارد که باید بر آن غلبه کرد. در این بین، هیبریدی ها حد وسط بین خودروهای معمولی ICE و EV هستند و بخشی از اکوسیستم برای خریدارانی خواهند بود که به دنبال کاهش ردپای کربن خود بدون غوطه ور شدن کامل EV هستند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش